Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy S20 FE

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Doprajte svojmu displeju konečne bezpečie

Do práce, na hory, do fitka, na pohárik do baru či do práce a školy. Svoj telefón sme zvyknutí brať si so sebou všade. Lenže často sa stáva, že nám spadne na to nejnevhodnejšie miesto – na chodník či na ostrý kameň – alebo sa nám jednoducho len poškriabe v taške nedbanlivo pohodenými kľúčmi. Zabráňte tomu s tvrdenými sklami a ochrannými fóliami na displej Samsung Galaxy S20 FE. Sú presne tou ochranou, ktorú potrebujete pre pokojné nosenie svojho telefónu kamkoľvek sa pohnete.

Ochranné fólie a tvrdené sklá na Samsung Galaxy S20 FE

Ochranné fólie nie sú síce také odolné ako tvrdené sklá, ale zato vám môžu skvele poslúžiť pri opätovnom vyhladení displeja po jeho poškodení. Vďaka ich flexibilite totiž ryhy či škrabance, ktoré už máte na obrazovke vyplnia, a tým zjednotia jej povrch tak, aby vyzerala ako nová. Sú naviac odolné proti bežným poškodeniam, ako je vlhkosť, prach či mastné odtlačky prstov spoločne s menšími škrabancami.

Edícia špeciálne pre fanúšikov: Samsung Galaxy S20 FE

Viete, čo znamená skratka „FE“ na konci názvu smartfónu Samsung Galaxy S10 FE? Je to skrátenina pre Fan Edition. Edícia pre fanúšikov je teda naozaj tu a my sa poďme pozrieť na to, prečo by ste si ju mali obľúbiť aj vy. Telefón si môžete vybrať presne podľa vášho gusta, a to v prevedeniach nežnej ružovej, mentolovo modrej, snehovo bielej, marhuľkovo oranžovej, krvavo červenej alebo klasickej čiernej. Dosť na to, aby ste si vybrali to najlepšie pre svoju osobnosť, no nie? Tento Samsung bude používať buď 5G alebo 4G pripojenie. Pokiaľ sa bude jednať o 5G pripojiteľnosť, zariadenie pracuje s procesorom Qualmcomm Snapdragon 865, pri verzii 4G sa dočkáte procesoru Samsung Exynos 990. Hrdo môžete fotiť aj s trojitou 12 MPx kamerou s použitím optického zoomu autofocusu či optického stabilizátora.