CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy Note 10 Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 233
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte vybavení do každej situácie

Najchúlostivejším miestom smartfónu Samsung Galaxy Note 10 Plus je určite displej. Zároveň však ide o časť, ktorá sa veľmi ťažko a samozrejme aj nákladne opravuje. Keďže však máme smartfóny neustále v rukách a narábame s nimi takmer po celý čas, kým nespíme, je dôležité zaistiť ich bezpečnosť. Práve preto je dobré pripraviť sa na možnosti nečakaných udalostí s ochrannou fóliou na obrazovku. Tá vám zaručí ochranu displeja pri každodennom používaní a naviac atraktívny vzhľad displeja za super cenu.

Ochranné folie pre váš displej 

Fólie etuo sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu. Vďaka tomu sú flexibilné a dokážu nielen ochrániť vašu obrazovku pred škrabancami či vrypmi, ale dokonca vyplniť a zakryť už existujúce menšie nedokonalosti. Zhotovujeme ich podľa jednotlivých typov zariadení, takže získate istotu, že sa perfektne prispôsobia nielen príslušnému tvaru telefónu, ale budú disponovať výrezmi pre všetky ovládacie tlačidlá, reproduktory či predné kamery. Fólie nemajú vplyv na zobrazovanie telefónu čo sa týka farieb. Naviac 100% zachovávajú dotykové vlastnosti telefónu a tak sa nemusíte báť nižšej funkčnosti či obtiažnemu zachádzaniu. Naviac vám fólie dodáme so všetkým potrebným príslušenstvom, ako sú čistiace handričky a návod, takže aplikácia fólie je naozaj jednoduchá. S ochrannou fóliou získate za viac než prijateľnú čiastku skoro neviditeľného pomocníka, ktorý sa postará o dlhšie a spoľahlivejšie fungovanie vášho smartfónu. 

Manažérska jednotka medzi telefónmi

Bezkonkurenčný manažérsky telefón Samusng Galaxy Note 10 Plus sa na trhu teší veľkej obľúbenosti. Spôsobuje to nielen jeho rýchlosť a elegancia, ale aj vynikajúca výdrž batérie, jasný veľký OLED displej, ale taktiež funkčné S Pen, ktoré zjednodušuje jeho používanie. Naviac je vhodný aj pre rýchle nabíjanie batérie, má vynikajúcu kvalitu reproduktorov a skvelú kvalitu obrazu. Ak hľadáte kombináciu elegancie, luxusu, užívateľskej priateľskosti a dokonalého fotoaparátu, neváhajte. Iste sa vo vašom obchode neohreje priveľmi dlho!