Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy Note 10 Lite

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie sú investícia, ktorá sa vyplatí

Zadovážili ste si smartfón Samsung Galaxy Note 10 Lite? Tak potom sa postarajte aj o to, aby zostal ako nový čo najdlhšie. Chráňte displej svojho vzácneho mobilného telefónu kvalitným ochranným sklom alebo fóliou. Tvrdené sklo na mobil je skvelý spôsob, ako zvýšiť odolnosť telefónu voči nárazom a poškriabaniu ostrými predmetmi. Navyše ho dokáže uchrániť pred mastnotou, zafŕkaním a nečistotami. Ochranná fólia i tvrdené sklo tak efektívne znižujú pravdepodobnosť poškodenia displeja a pomáhajú dlhšie uchovať hodnotu celého telefónu.

Aký je význam ochrannej fólie alebo skla

Pravdepodobne už všetci viete, že najzraniteľnejšou časťou mobilného telefónu je práve displej. Dobre známa je aj skutočnosť, že výmena poškodeného displeja ani zďaleka nie je najlacnejšia záležitosť. Práve preto sa na ochranu displeja najčastejšie využíva tvrdené sklo alebo fólia. Pokiaľ však chcete mať telefón maximálne chránený, najvhodnejšia je kombinácia puzdra a tvrdeného skla. Ochranné fólie sú vo všeobecnosti lacnejšie, pritom však poskytujú dostatočnú ochranu pred zamastením, vyšúchaním či iným znečistením displeja.

Dokonalá priľnavosť a trvácnosť

Vybrať si ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo na svoj Samsung Galaxy Note 10 Lite je úplne jednoduché. Tvrdené sklá a fólie zhotovené na konkrétny typ telefónu sa totiž displeju prispôsobia tak, že doslova pripomínajú jeho „druhú kožu“. To, že je mobil chránený, zistíte len vďaka nenápadnému výčnelku na okrajoch displeja. Precízne vytvarované výrezy pre reproduktory, predný fotoaparát a tlačidlá zabezpečia, že žiadna z funkcií telefónu nebude obmedzená a vy si môžete naplno vychutnať všetky funkcie, ktoré Samsung Galaxy Note 10 Lite so sebou prináša. Ochranná fólia i tvrdené sklo na mobil sú aj napriek svojej odolnosti veľmi príjemné na dotyk a dokonale zachovávajú citlivosť dotykových senzorov telefónu. Užívajte si krásny displej aj po nešťastných pádoch a poškriabaniach, ktorým sa žiadny telefón úplne nevyhne. Poškodenú fóliu alebo ochranné sklo jednoducho vymeníte, no váš displej bude stále vyzerať ako nový.