Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy M30

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Keď chcete od svojho smartfónu viac: Galaxy M30

Telefóny sú v dnešnej dobe navrhnuté tak, aby pracovali rýchlo, stabilne a spoľahlivo za každých okolností. Často sa však stáva, že nesprávnou starostlivosťou im majitelia skracujú životnosť a zbytočne ich poškodzujú. Práve preto by ste mali dbať na ochranu svojho telefónu, ktorý sa vám odvďačí napríklad tým, že keď ho po dvoch rokoch vytiahnete z obalu, bude vyzerať stále ako nový. Časťou, ktorá si zaslúži extra veľkú dávku ochrany, je pritom práve predný displej telefónu.

Galaxy M30: Ochranné príslušenstvo na telefón je strela do čierneho

V posudzovaní odolnosti je jedným z hlavných ukazovateľov aj Mohsova stupnica tvrdosti. Zistíte podľa nej s akým tvrdým materiálom máte dočinenia aj koľko toho približne zvládne. Ochranné fólie väčšinou dosahujú stupeň 3, čo predstavuje miernu, ale maximálne flexibilnú a vysoko priľnavú ochranu. Naše tvrdené sklá sú však o kus ďalej – v testoch sú hodnotené deviatym stupňom z celkovej desiatky tvrdosti. Znamená to, že nech už na ich povrch pôsobí akokoľvek ostrý predmet (niekedy dokonca až hrot noža), nedôjde na displeji k poškriabaniu alebo vzniku rýh. Naše ochranné príslušenstvo je veľmi jednoduché na obsluhu a príjemné na dotyk – je potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá odpudzuje nečistoty aj mastné odtlačky prstov.     

Samsung Galaxy M30 – spoľahlivý partner na každý deň

Výkonná vlajková loď radu M, Samsung Galaxy M30, sa stala modelom zaraďujúcim na trh Super AMOLED displej. Je technicky omnoho prepracovanejší, ako obrazovky pred ním a naviac umožňuje ešte ostrejšie a prepracovanejšie zobrazovanie. Výhodou telefónu je aj dvojdňová výdrž batérie. Bude tak pre vás tým pravým spoločníkom pokiaľ radi sledujete videá a fotografujete takmer ako na bežiacom páse. Telefón má totiž širokouhlý fotoaparát, ktorý fantasticky funguje hlavne za denného svetla. Smartfón Samsung Galaxy M30 vám bude špičkovo fungovať a vydrží vám omnoho dlhšie, pokiaľ čím skôr stavíte na jeho kvalitnú ochranu – napríklad ochrannými sklami či fóliami na displej.