CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy M21

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 174
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo na Samsung Galaxy M21

Výkonný displej telefónu Samsung Galaxy M21 si zaslúži len tú najlepšiu starostlivosť. Tú mu doprajú ochranné doplnky, ako napríklad fólie a tvrdené sklá. Ochranné fólie sú tenké a extrémne flexibilné. Dokážu sa maximálne prispôsobiť obrazovke telefónu, a preto dokážu skryť už aj existujúce menšie škrabance. Opticky tak vyhladia povrch telefónu, ktorý môže opäť vyzerať ako nový. Naviac dokážu ochrániť aj pred škrabancami, prachom a nečistotami. Ak však hľadáte silnejšiu ochranu, stavte na tvrdené sklo. Pôsobí ako ochranný štít telefónu a ochráni váš displej aj pred ostrými predmetmi, ako sú kľúče či hrot noža. Zároveň je však tenučké, oblé a veľmi tvrdé. Práve preto sa vám ideálne môže stať, že na jeho prítomnosť po pár dňoch úplne zabudnete.

Chráňte svoj displej pred poškodením

Ochranné sklo vám môže ušetriť až stovky eur na opravu displeja. Takúto opravu už absolvovali mnohí z nás, a preto aj vy možno tušíte, že je časovo ale aj finančne náročná. Oproti tomu je nákup ochranného skla alebo fólie skutočne maličkosťou. Naviac ich aplikácia je veľmi jednoduchá a zvládnete ju bez predošlých skúseností, a to aj vďaka pribalenému setu na nalepenie. S tvrdeným sklom a ochrannou fóliou budete mať jednoducho istotu bezpečia svojej obrazovky.

Telefón Samsung Galaxy M21 sa oplatí

Máte radi ostré fotografie, pokrokový dizajn a neuveriteľne dlhú výdrž batérie? Tak potom si určite zamilujete aj nový smartfón Samsung Galaxy M21. Nájdete u neho niekoľko skvelých vychytávok. Napríklad možnosť odomykania pomocou rozpoznania tváre, 6 000 mAh batériu, ktorá utiahne váš telefón po celé dni alebo niekoľko atraktívnych farebych kombinácií zadného krytu. So 48 MPx zadným fotoaparátom odfotíte ľavou-zadnou skvelé fotografie a zahanbiť sa nenechá ani predná selfie kamera s rozlíšením 20 MPx. Otázkou ostáva len, ako tento telefón čo najdlhšie udržať v čo najlepšom stave.