CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy M10

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 233
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja je dôležitá - Samsung Galaxy M10

Aj keď je používanie smartfónov prirodzenou súčasťou nášho života, často zabúdame, aké so sebou prináša riziká. Každému z nás sa totiž už stalo, že mu telefón vypadol z ruky, poškodil sa odrením či poškriabaním alebo došlo až k rozbitiu celého zariadenia. Dobrou správou však je, že pred následkami týchto „nešťastných náhod“ sa dá spoľahlivo ochrániť – kvalitným ochranným príslušenstvom, akými sú ochranné fólie či tvrdené sklá.

Ako si vybrať medzi fóliou a sklom na displej Galaxy M10

V ponuke nášho internetového obchodu nájdete niekoľko druhov príslušenstva na ochranu displeja vášho zariadenia. S ochrannou fóliou, ktorá je odolná za nižšiu cenu, odolá váš telefón klasickým odreninám či malým škrabancom. Je ideálnym doplnkom knižkového či flipového obalu s výklopnou časťou chrániacou aj prednú časť vášho smartfónu. Pokiaľ si však chcete dopriať tú najlepšiu ochranu pre každodenné používanie, stavte na tvrdené sklá. Tie naše dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosti stupeň 9H, čo znamená, že sa jedná o naozaj kvalitne vytvrdený materiál podobný pancieru. Takéto temperované sklá vydržia nielen bežné poškodenia, ale taktiež pády zariadenia a hravo odolajú aj poškriabaniu kľúčmi či dokonca rezu noža.

Tá správna ochrana pre Samsung Galaxy M10

Telefón Samsung Galaxy M10 vás príjemné prekvapí hneď na prvý pohľad – moderným spracovaním, veľkým displejom a kvalitnými zábermi kamery. To však ani zďaleka nie je všetko. Má výkonnú batériu, ktorá vydrží bez nabíjania za normálneho fungovania aj dva dni. Tento smartfón má na druhú stranu síce o niečo nižšiu výkonnosť v porovnaní s ostatnými telefónmi vo svojom rade, ale to mu dokážeme hravo odpustiť. Pokiaľ ste sa rozhodli pre tento model, určite sa zamerajte na jeho ochranu pred poškodením, a to nielen doplnkami pre ochranu displeja, ale taktiež dbajte na kvalitné obaly. Ochránia váš telefón aj zo zadnej a bočných strán a naviac vyzerajú niektoré z nich jednoducho neodolateľne.