Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy J6

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Samsung Galaxy J6 je veľký pomocník

Široká ponuka tvrdených skiel a ochranných fólií pre displej mobilného telefónu Samsung Galaxy J6 osloví každého. Veľkou výhodou týchto ochrán je nižšia cena a rozmanitý výber. Pri výbere skla či fólie dbajte na to, aby bola jej veľkosť a funkčnosť v kompatibilite s vaším zariadením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Galaxy J6 pred zničením?

V dnešnej dobe vlastniť chytrý mobilný telefón Samsung Galaxy J6 nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť displeja pred škrabancami a poškodením. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi.

Informácie o telefóne Samsung Galaxy J6

Super AMOLED displeje smartphonov spoločnosti Samsung sú v tom najlepšom slova zmysle legendárne. Galaxy J6 túto technológiu integroval na dychberúci Infinity displej s detailným rozlíšením 720 × 1480 pixelov a pomerom strán 18,5:9, ktorý pokrýva takmer celú prednú stranu telefónu. Obraz vás dokonale pohltí. Jeden displej predsa môže zvládnuť viac ako len jednu aplikáciu. Vďaka funkcii App Pair môžete vedľa seba komfortne zobraziť dve aplikácie - napríklad chat s priateľmi a internetový prehliadač s otvoreným e-shopom. Buďte efektívne s multitaskingom. Ak radi fotíte selfie, potom iste oceníte špeciálne vyvinutý trojúrovňový blesk popredného fotoaparátu Galaxy J6. Vďaka nemu vytvoríte kvalitné a ostré selfie. Rozprávať dnes vládne súkromné i pracovné korešpondenciu. Nastavte si dva oddelené účty vďaka funkcii Dual Messenger, aby ste mali prehľad v pracovných i nepracovných správach a zároveň mohli mať doma a na dovolenke pokoj od šéfa i kolegov. Galaxy J6 si pamätá a pripojí sa k sieti, ktorú ste už v minulosti využívali.