Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy J4 Plus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Samsung Galaxy J4 Plus je veľký pomocník

Tu nájdete odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Samsung Galaxy J4 Plus. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme kryty rôznych veľkostí a tvarov. Tvrdené sklá a ochranné fólie chráni dokonale telefón proti poškodeniu, s ktorým sa môžeme stretnúť každý deň. Stačí malá chvíľka nepozornosti a nešťastie je na svete. Následná výmena displeja sa môže poriadne predražiť, preto je dobré na ochranu displeja použiť tvrdené sklo alebo ochrannú fóliu.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Samsung Galaxy J4 Plus pred zničením?

Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Samsung Galaxy J4 Plus, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranný kryt chráni displej pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Samsung Galaxy J4 Plus.

Informácie o telefóne Samsung Galaxy J4 Plus

Samsung Galaxy J4+ vás oslnia obrím 6" Infinity displejom s rozlíšením HD+. Vďaka v podstate neexistujúcom rámčekom a mimoriadne praktickému pomeru strán 18,5:9 vám štýlový a štíhly telefón perfektne padne do ruky a pohodlne a ľahko sa ovláda. So svojimi hladkými, zaoblenými hranami vyzerá Galaxy J4+ mimoriadne elegantne, hlavne ale perfektne padne do ruky. Luxusný vzhľad dopĺňa tiež lesklý povrch. Naviac máte na výber z niekoľkých farebných prevedení vrátane ružovej, zlatej a čiernej, aby telefón mohol presne ladiť s vaším osobným štýlom. Galaxy J4+ je vybavený zadným fotoaparátom s rozlíšením 13 Mpx so svetelnosťou f/1,9. Navyše máte k dispozícii 5Mpx predný fotoaparát, aby aj vaše selfie vyzerali perfektne. Snímanie vám tiež výrazne zjednoduší plávajúce tlačidlo spúšte, ktoré môžete presúvať kamkoľvek po obrazovke. Displej Galaxy J4+ zvádza k sledovaniu filmov - ty si ale zaslúži aj špičkový zvuk. Technológia Dolby Atmos zaistí trojrozmernú reprodukciu viackanálových soundtrackov, ktorá vás pohltí a dokonale obklopí podobne ako u domáceho kina.