Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A90 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie

Chrániť si svoj telefón je v dobe, kedy ho nosíme neustále pri sebe, nesmierne ťažké. A preto by ste si svoj telefón mali chrániť nielen odolným obalom, ale aj fóliou či tvrdeným sklom na displej. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré k vašej obrazovke neprepustia škrabance ani iné poškodenia, a tak sa nemusíte strachovať o moment, kedy vám telefón spadne na zem a rozbije sa celá jeho predná strana. Jednoducho naň nalepte fóliu alebo ochranné sklo a buďte v pohode kamkoľvek sa pohnete.

Ako ochránite obrazovku svojho smartfónu

Fóliu alebo tvrdené sklo si vyberte na základe toho, aký spôsob života vediete. Pokiaľ žijete naplno, chodievate do prírody či športujete, bude pre vás ideálne tvrdené sklo. Jeho tvrdosť dosahuje až 9 z 10 stupňov na Mohsovej stupnici tvrdosti. Bez problémov ochráni telefón pred pádmi a iným mechanickým poškodením, ako sú odreniny, škrabance alebo roztrieštenie. Pri pádoch z vyššej výšky na seba preberie energiu pádu a roztriešti sa namiesto vášho displeja. Potom stačí sklo len odlepiť a objavíte pod ním celkom nepoškodenú obrazovku. Ak máte pocit, že by ste chceli vyskúšať len jednoduchšiu ochranu, bude vám postačovať aj ochranná fólia na displej, ktorá sa ľahko aplikuje, je tenučká, zaoblená a maximálne flexibilná. Ochráni váš telefón pred menšími škrabancami, poškodeniami, prachom aj nečistotami.

Pripojenie 5G za prijateľné ceny

Smartfón radu Galaxy A90 5G bude pre vás ako stvorený, ak si prajete zažívať výhody 5G pripojenia za lepšiu cenu. Výrobca sa u neho zameral na prepracovanie dizajnu rovnako ako na silnú batériu, ktorá funguje po celé dni. Výhodou je kvalitný a jasný displej aj vysoká kvalita prevedenia telefónu. Bezproblémovo s ním budete vedieť narábať aj s úložiskom a mierne poopravenou sadou funkcií. Ak ste teda fanúšikom hesla „veľa muziky za málo peňazí“, rozhodne o tomto modeli telefónu Samsung porozmýšľajte.