Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A8 (2018)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Samsung Galaxy A8 (2018) je veľký pomocník

Vďaka odolnému tvrdenému sklu či ochrannej fólii bude displej vášho telefónu Samsung Galaxy A8 (2018) naozaj skvele chránený. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni displej smartfónu Samsung Galaxy A8 (2018), ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Galaxy A8 (2018) pred zničením?

Dôvodov, prečo použiť ochranu pre displej mobilu, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - sklo či fólie na displej mobilu zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja.

Informácie o telefóne Samsung Galaxy A8 (2018)

Štýlový a moderný telefón plný praktických funkcií Samsung Galaxy A8 vám prináša vychytávky, ktoré sú obľúbené u vlajkových inteligentných telefónov Samsung radu S, napr. Infinity displej a duálny čelný fotoaparát s funkciou Live Focus. Rad Galaxy A sa tak posunula dopredu, pričom si zachováva vycibrený dizajn. Vďaka skvelým funkciám pre každodenné použitie je rad Galaxy A ešte štýlovejší a praktickejšie ako kedykoľvek predtým. Užite si akýkoľvek obsah v tej najlepšej kvalite. Infinity displej s pomerom strán 18,5:9 je ideálnym kompromisom pre sledovanie filmov s pomerom strán 16:9 aj 21:9. Pri sledovaní filmov vás nič neruší, pretože scéna zaberá celú plochu displeja a maximálne sa blíži zážitku z kina. Horné a spodné rámčeky u Galaxy A8 ustúpili displeji, takže je obrazovka väčšia, pri zachovaní veľmi príjemných celkových rozmerov. Proti modelu A5 2017 nám narástla uhlopriečka, napriek tomu je nový A8 o 0,8 mm užší. Jednou rukou ho budete ovládať bez problémov.