Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A71 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie a sklá na mobil Galaxy A71 5G chránia to najcennejšie

Dnešné mobilné telefóny tvorí z veľkej väčšiny dotykový displej, ktorý predstavuje mimoriadne citlivý a krehký komponent. Napriek tomu, že existujú mnohé vylepšenia a technológie, zvyšujúce jeho schopnosť odolávať nepriaznivým vplyvom, naďalej zostáva jednou z najrizikovejších súčastí telefónu. Aj pri tej najväčšej pozornosti a starostlivosti sa totiž môže stať, že mobil nechtiac skončí na zemi. A ako inak, doplatí na to práve displej. Pri troche šťastia jeho povrch budú pretínať len tenučké vlásočnice, v miestach, kde tvrdosť skla povolila. Objaviť sa však môžu aj drobné praskliny a úplne najhoršie to dopadne vtedy, ak nešťastný pád spôsobí aj stratu funkčnosti displeja. Ochrana displeja má preto nesmierny význam. Veď do styku s ním prichádzame každý deň, keď vďaka nemu získavame cenné informácie, telefonujeme, smskujeme, zdieľame najrôznejšie obsahy alebo relaxujeme pri počúvaní hudby či sledovaní videí.

Predíďte poškodeniu displeja vďaka fólii alebo ochrannému sklu

Či sa nám to páči alebo nie, smartfóny fungujú na dotyk a ten sa musí vykonávať na displeji. Preto ak chceme, aby displej plnil svoju úlohu na 100 %, nesmie byť nijakým spôsobom poškodený. Akákoľvek trvalá stopa v podobe drobného škrabanca, naštiepenia alebo „pavúk“, vzniknuté v dôsledku nárazu, môžu predstavovať problém. Fungovanie telefónu sa totiž zmení k horšiemu, no aj keby k tomu nedošlo, zničený displej jednako nepôsobí dobrým dojmom a už vôbec vás nereprezentuje. Múdrejšie, ako banovať za nenávratne poškodeným displejom, je preto zabezpečiť sa proti nešťastným náhodám. Jednou z možností, ako to urobiť, je aplikácia ochranného skla alebo fólie na povrch displeja. Celá práca s týmto ochranným prostriedkom nezaberie viac ako pár minút, no jej účinok je okamžitý.

Ponúkame ochranné sklá a fólie od overených výrobcov

Vyberte si ochranu displeja, ktorá presne sadne na váš telefón. Dokonale pokryje celý povrch obrazovky, pričom nebude nikde prečnievať alebo zavadzať. Rovnomerne ochráni celú plochu, v strede práve tak, ako aj na okrajoch. Kvalitné sklá a fólie na displej, ktoré nájdete v našom sortimente, pochádzajú od renomovaných značiek, ako je Nillkin, Benks, Forcella, MyScreen či Protector. Sú maximálne spoľahlivé a cenovo veľmi výhodné, takže si ľahko vyberie každý.