Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A7 (2018)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Samsung Galaxy A7 (2018) je veľký pomocník

Vďaka odolnému tvrdenému sklu či ochrannej fólii bude displej vášho prístroja Samsung Galaxy A7 (2018) naozaj skvele chránený. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni displej smartfónu Samsung Galaxy A7 (2018), ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Samsung Galaxy A7 (2018) pred zničením?

Dôvodov, prečo použiť ochranu pre displej mobilu, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - sklo či fólie na displej mobilu zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja.

Informácie o telefóne Samsung Galaxy A7 (2018)

Galaxy A7 (2018) vás oslní špičkovým displejom a elegantným vzhľadom, ale tiež mimoriadne vyspelú technickú výbavou. V jej čele je unikátny trojitý fotoaparát s ultra širokouhlou šošovkou, s ktorou zachytíte širší zábery ako kedykoľvek predtým. Už nemusíte premýšľať, ako sa postavíte, aby sa do záberu vošla aspoň časť vytúžené scény. Či už fotíte záhradnej party alebo dychberúce krajinky, vďaka 77° širokouhlému a 120° ultra širokouhlému objektívu zachytí fotoaparát Galaxy A7 (2018) celú scénu. Chytrá automatika navyše prispôsobuje sýtosť, vyváženie bielej a úrovne jasu, aby fotografie vyzerali tak, ako majú. S finálnymi detaily vám potom môže pomôcť 19 režimov prispôsobenia. Infinity displej Galaxy A7 (2018) je postavený na legendárnej technológii Super AMOLED. Jemné rozlíšenie Full HD+ a obrie uhlopriečka 6" potom zaručí, že vás displej telefónu dokonale vtiahne do zobrazovaného deja. Vďaka funkcii Always On Display máte dokonalý prehľad aj vo chvíli, keď je obrazovka uspatá. Vidíte prichádzajúce oznámenia a základné informácie, ako sú dátum a čas či údaje o počasí.