Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A60

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Aplikácie ochranného skla či tvrdenej fólie sa nemusíte báť! - Galaxy A60

Prajete si ochrániť svoj displej pred pôsobením vonkajších vplyvov, ale neviete, ako na to? Je to celkom jednoduché – stačí si len vybrať tú správnu ochranu a následne ju aplikovať. Mnoho klientov sa však správnej aplikácie tvrdeného skla či fólie na displej obáva hlavne kvôli tomu, aby na ňom nezanechali zbytočné vzduchové bubliny či zvyšky nečistôt a prachu. Väčšina našich produktov však obsahuje všetko, čo ku precíznemu nalepeniu potrebujte – ako napríklad návod či čistiaci set na preleštenie. Ako si však medzi ochrannými doplnkami na displej telefónu vybrať to najlepšie? Zvážte najprv, čo od ochrany očakávate.

Galaxy A60: Ako sa rozhodnete medzi fóliami a tvrdenými sklami, je len na vás

Ochranné fólie na telefón majú hneď niekoľko výhod. Vďaka ich flexibilite sa jednoducho aplikujú na zariadenie, krásne naňho priľnú a ochránia ho pred bežnými poškodeniami spôsobenými každodenným používaním. Naviac si ich zaobstaráte za veľmi prijateľnú cenu. Na druhú stranu nemajú príliš vysokú tvrdosť. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú stupeň tri z celkovej desiatky. Pokiaľ si chcete dopriať odolnejšiu kryciu vrstvu, stavte na tvrdené, tzv. temperované sklá. Na rovnakej stupnici dosahujú stupeň deväť, ktorý je prirovnávaný k diamantovému sklu. Podľa výskumov sa dá tvrdiť, že predstavujú až dvakrát lepšiu ochranu, ako ochranné fólie. S tvrdeným sklom sa teda môžete spoľahnúť nielen na ochranu pred škrabancami, ale taktiež pred vrypmi, pádmi a poškodením ostrými predmetmi. Ak si myslíte, že si váš smartfón zaslúži to najlepšie, neváhajte.

Čo očakávať od telefónu Samsung Galaxy A60?

S modelom Galaxy A60 si vychutnáte pôsobivý lesklý design a prepracovaný displej, ktorého prevažnú časť z prednej strany zaberá Infinity-O LCD displej. Jeho súčasťou je taktiež výkonný fotoaparát so slušnými parametrami, vďaka ktorým dokáže vytvoriť kvalitné obrázky aj videá. Telefón je perfektným kompromisom pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitné zariadenie od popredného výrobcu za férovú cenu.