Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A6 (2018)

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklo pre Samsung Galaxy A6 (2018) je veľký pomocník

Pre ochranu displeje mobilného telefónu Samsung Galaxy A6 (2018) ponúkame kvalitné odolné tvrdené sklá a ochranné fólie. Každý kryt je originál z odolného materiálu. Kryt na displej je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. V našej ponuke nájdete iba kvalitné a overené ochranná tvrdené sklá a fólie za výhodné ceny pre všetky aktuálne zariadenia Samsung Galaxy A6 (2018), ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Ako čo najlepšie ochrániť displej telefónu Samsung Galaxy A6 (2018) pred zničením?

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom Samsung Galaxy A6 (2018). Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Huawei, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Informácie o telefóne Samsung Galaxy A6 (2018)

Zoznámte sa s chytrým telefónom Galaxy A6 (2018) od spoločnosti Samsung. Na prvý pohľad zaujme svojim Infinity displejom 5,6“ s pomerom strán 18,5:9 a takmer bezrámčekovým prevedením. Ešte lepší dojem zo sledovania Super AMOLED obrazovky vám prinesie tiež neobyčajne živá farebnosť a ostrý kontrast. Poskytne vám tak naozajstnú radosť z ničím neobmedzeného sledovania. Ak radi fotíte selfie, potom iste oceníte špeciálne vyvinutý trojúrovňový blesk popredného fotoaparátu Galaxy A6 (2018). Vďaka nemu vytvoríte kvalitné a ostré selfie, či už je okolo vás svetla dostatok, alebo vôbec žiadne. Môžete tak zdieľať naozaj každý výnimočný moment v jedinečnej kvalite. Predný 24Mpx fotoaparát smartphonu Galaxy A6 (2018) vás upúta svojím špičkovým výkonom vo dne aj v noci. Pomocou rýchlejší, široké clony sa svetelnosti f/1,9 prepustí naozaj veľké množstvo svetla. Selfie plná žiarivých farieb sa tak stanú ozdobou nielen vašich profilov na sociálnych sieťach. Vďaka funkcii živého zaostrenie duálneho zadného fotoaparátu Galaxy A6 (2018) môžete vo svojom telefóne aj po odfotení meniť hĺbku ostrosti.