Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A50

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Displej s ochrannými doplnkami konečne v bezpečí - Samsung Galaxy A50

Ochrana telefónu je dnes už pre mnohých užívateľov samozrejmosťou. Zaistí totiž dlhšiu životnosť často nákladných zariadení a taktiež udrží ich perfektný vzhľad bez nečistôt, škrabancov či odrenín. Okrem obalu na telefón by ste však mali dbať aj na ochranu displeja, ktorý je najzraniteľnejšou časťou telefónu. V našom internetovom obchode nájdete všetko, čo k tejto ochrane budete potrebovať.     

Temperované sklá novej generácie: Samsung Galaxy A50

V ponuke nášho internetového obchodu si k telefónu Samsung Galaxy A50 môžete vybrať ochranné fólie alebo tvrdené sklá presne podľa toho, čo potrebujete. Ak žijete naozaj aktívnym spôsobom života a váš telefón vás sprevádza pri všetkých vašich dobrodružstvách, spoľahnite sa na prémiové temperované sklo 3MK HardGlass. Keďže je tvrdené pri teplote 420 C, je omnoho pevnejšie ako bežné sklá. Aj pri výnimočne malej hrúbke len 0,3 mm poskytne účinnú ochranu pred ostrými predmetmi či pádmi na tvrdé povrchy. Elegantné zaoblené rohy 2.5D perfektne držia na displeji a sú príjemné na dotyk. Naopak sklo Nano Flexible Glass sa vyznačuje neobyčajnou flexibilitou, akú mávajú väčšinou iba ochranné fólie. To všetko za dodržania 9H stupňa na Mohsovej stupnici tvrdosti. Po tomto skle tak môžete pokojne škrabať aj kľúčmi bez toho, aby sa poškodil displej pod ním. Všetky ochranné doplnky môžete vďaka špeciálnemu príslušenstvu v ich balení jednoducho nalepiť na displej telefónu bez toho, aby ste sa museli báť vzduchových bublín či podpovrchových nečistôt.     

Telefón Samsung Galaxy A50, ktorý sa oplatí ochraňovať

Technologicky veľmi vyspelý AMOLED displej telefónu Samsung Galaxy A50 je nielen moderný a designovo dotiahnutý do detailu, ale taktiež veľmi krehký. Na svojom vrchnom okraji má malý zárez v podobe populárnej slzy, kde sa nachádza výkonný predný fotoaparát. To všetko je doplnené o tenké rámčeky a moderné metalické zafarbenie zadnej časti telefónu. Tieto prvky sa v mobile Samsung A50 snúbia s dobrým výkonom, plnohodnotným Dual SIM slotom či audiojackom a slúchadlami priamo v balení.