Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A40

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nezabúdajte na ochranu svojho displeja Samsung Galaxy A40

Ak sa vám už niekedy „podarilo“ rozbiť displej svojho telefónu, asi si spomeniete, koľko starostí vám tento incident spôsobil. Pokiaľ je telefón v záruke, nejde až o taký veľký problém. Po skončení záručnej doby však do opravy budete musieť investovať možno až toľko, koľko by vás vyšiel nový telefón. Prečo takýmto „bolehlavom nepredísť pomocou účinnej prevencie? S ochrannými fóliami a tvrdenými sklami na displej sa už jeho poničenia nemusíte báť.

Ochranné fólie a sklá by mali byť samozrejmosťou: Samsung Galaxy A40

Ako sa rozhodnúť medzi ochrannou fóliou alebo temperovaným sklom na displej telefónu? Fólie na displej sú flexibilné a poskytujú efektívnu ochranu. Ich ceny sú v porovnaní s tým, čo dokážu skvelé, takže nemusíte priveľa investovať. Poväčšine dosahujú na Mohsovej stupnici tvrdosť tri z desiatich, čo je solídna, avšak nie tá najvyššia možná ochrana. Oproti tomu temperované sklá sú na Mohsovej stupnici na stupni 9. Takáto ochrana displeja už znesie takmer akékoľvek zachádzanie. Ak sa neviete rozhodnúť, stavte na kompromis medzi tvrdeným sklom a ochrannou fóliou. Flexibilné sklá sú riešením, ktoré v sebe prepájajú výhody oboch ochranných prvkov na displej – sú pružné, dajú sa mierne ohýbať a tým zabezpečujú perfektne pohodlnú manipuláciu. Sú však omnoho odolnejšie ako ochranné fólie a dosahujú často až stupeň 9 na Mohsovej stupnici tvrdosti.

Model A40 od Samsungu sa oplatí vyskúšať

Kvalitné prevedenie, ľahkosť, kompaktné rozmery. Aj o tom všetkom je telefón Samsung Galaxy A40. A je toho omnoho viac. Užijete si s ním napríklad výkonný širokouhlý fotoaparát, prepracovaný AMOLED displej či ergonomické prepracovanie. V rámci designu stavil výrobca na svoju silnú stránku: tenké rámčeky a malý kvapôčkový zárez. Samsung Galaxy A40 nájdete v rôznych štýlových prevedeniach: od jemnej zlatoružovej, cez  modrastú, striebornú až po metalickú čiernu. Chcete vlastniť zariadenie, ktoré má štýl? Potom bude pre vás Galaxy A40 tým pravým.