Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A31

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chráňte svoj displej efektívne!

Na dnešné telefóny ochranné prvky displeja jednoducho patria. Rovnako, ako na nich patria kvalitné obaly. Smartfóny totižto nosíme neustále pri sebe, a tak nikdy nevieme, kedy nám môžu vypadnúť alebo sa inak poškodiť. Poistite sa pred takýmito starosťami ochrannými prostriedkami na displej v podobe transparentných fólií a odolných tvrdených skiel.

Ochranné fólie a tvrdené sklá na Samsung Galaxy A31

Ochranné fólie sú riešením pre používateľov, ktorí si už zaobstarali knižkový, flipový či iný obal mechanicky ochraňujúci nielen mobil samotný, ale aj displej telefónu pri pádoch z vyššej výšky. Používajú sa totiž na základnú ochranu či vyhladenie a zjednotenie už existujúcich poškodení a škrabancov na displeji. Temperované sklo je pritom omnoho spoľahlivejším pomocníkom. To je dané aj spôsobom jeho výroby. Vyrába sa pri teplote vyššej ako 600°C a následne sa ochladzuje prúdiacim vysokotlakým vzduchom. Stane sa tak, že sklo sa navrchu schladí a vo vnútri si zachová svoju teplotu. Získa tak vnútorné napätie a vlastnosti, ktoré následne využijete aby ste si dopriali 100 % ochranu všade, kam sa pohnete. Temperované sklo totiž odolá aj pádom na tvrdú zem, kedy do seba absorbuje energiu nárazu a roztriešti sa namiesto displeja. Ten ostáva po odlepení úplne neporušený a pripravený na ďalšie používanie.

Stavte na pôsobivý Samsung Galaxy A31

Model Galaxy 31 od svetoznámeho Samsungu predstavuje veľmi dobrý kompromis medzi cenou a špičkovým výkonom. Mnohých Samsung fanúšikov pri tomto modeli potešila vytrvalá 5 000 mAh batéria, ktorá vydrží bez potreby nabíjania celé dva až tri dni a naviac podporuje aj rýchle nabíjanie. Fotografovať môžete s výkonným 48 MPx foťákom so štyrmi objektívmi a vytvárať tak naozaj pôsobivé fotografie. Ak milujete farby, toto bude niečo pre vás – telefón je dostupný v magickej čiernej, klasickej bielej, oceánovo modrej ale aj ohnivo červenej verzii.