Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A30s

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolnú ochranu displeja potrebuje každý smartfón

Obrazovky sú tými najzraniteľnejšími časťami našich telefónov. Práve preto by sme ich mali čo najviac ochraňovať a snažiť sa, aby sa poškodzovali čo najmenej. Tým sa zachováva hodnota telefónu a taktiež jeho estetické pôsobenie nielen na vás ale aj na okolie. Zachovalý telefón totiž napovedá veľa o našej osobnosti. Naviac každý z nás je radšej, pokiaľ jeho

Ochranné sklo alebo fólia? Vyberte si, čo je pre vás najvhodnejšie

Ochranné sklá sú skvelým pomocníkom pri nečakaných situáciách, ako sú napríklad pády z vyššej výšky alebo vyšmyknutia telefónu z rúk. Displeju sa v tomto prípade nič nestane a pokiaľ sa náhodou rozbike či roztriešti, môžete si za neveľkú investíciu dopriať nové. Dôležité je, že vaša obrazovku bude 100% ochránená. Druhou možnosťou ochrany sú fólie na displej. Tie telefón ochránia pre bežnom každodennom používaní. Obidva ochranné prvky perfektne sedia na telefóne, majú oleofóbnu vrstvu, ktorá vás uchráni pred mastnými odtlačkami prstov, nijak neovplyvnia funkcie vášho dotykového displeja a naviac sa veľmi jednoducho inštalujú na telefón. Temperované sklá sa však všeobecne radia medzi tvrdšiu ochranu ako ochranné fólie.

Samsung Galaxy A30s si rozhodne nenechajte ujsť

Výkon telefónu z dielne výrobcu Samsung Galaxy s prívlastkom A30s je naozaj pozoruhodný – to najmä vďaka Octa-core procesoru a až 4GB RAM. Do telefónu sa vám zmestí 64GB dát a naviac máte možnosť rozšíriť jeho pamäť o 512GB microSD kartu, ktorá sa postará o ukladanie všetkých vašich videí alebo fotografií. A ak už je reč o fotografiách, s týmto modelom Samsung Galaxy ich iste budete chcieť vytvoriť čo najviac. Ponúka totiž trojitý objektív s 25 Mpx hlavným objektívom, objektív, ktorý zachytáva obraz s uhlom až 123˚ a hĺbkový 5 Mpx doplnkový objektív. Vytvoríte s ním tak prepracované zábery a to isté sa týka aj 16 Mpx predného fotoaparátu ako stvoreného pre dokonalé selfie obrázky.