Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A30

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Samsung Galaxy A30 - Prečo je potrebná ochrana displeja?

Aj keď ostatní výrobcovia zavrhujú bezrámčekové telefóny, Samsung sa nedal pohltiť davom a nekompromisne pokračuje na vlne minimalistických rámčekov. A ide mu to skvele! Práve preto, že je displej natiahnutý po celej prednej časti telefónu je však nutné dbať na jeho maximálnu ochranu. Tú nedosiahnete len s použitím kvalitných obalov, ale hlavne vďaka neustálemu používaniu ochranných doplnkov na displej. Je načase vyskúšať tvrdené sklá a flexibilné fólie. Takýto set totiž zaistí telefónu namáhanému rôznymi vonkajšími vplyvmi bezpečie aj keď jeho majiteľ žije poriadne aktívnym a nepredvídateľným životom.  

Ochrannou fóliou a tvrdeným sklom nikdy nič nepokazíte: Samsung Galaxy A30

Naše ochranné doplnky na displej telefónu Samsung A30 sú vyrábané presne na mieru, takže sa vám s nimi nikdy nestane, že by temperované sklo alebo ochranná fólia prečnievala tam, kam nemá, alebo celkom nedoliehala na displej telefónu. Vďaka pribalenému príslušenstvu je tieto doplnky naozaj jednoduché nalepiť bez vzduchových bublín a tak, aby ich na displeji nebolo ani vidieť. Fólie a sklá pritom nemusia slúžiť len ako povinná výbava telefónu, ale aj ako milý doplnok do darčekového setu pre vašich blízkych – spoločne s originálnym krytom alebo ďalšími doplnkami k smartónu. Fólie aj tvrdené sklá sú naviac pokryté oleofóbnou vrstvou, ktorá nielen chráni proti vlhkosti a nečistotám, ale taktiež pôsobí veľmi príjemne na dotyk. S podobným darčekom jednoducho nemôžete šliapnuť vedľa.         

Krásny telefón so slušným výkonom, to je Samsung Galaxy A30

Telefón Samsung A30 je pre všetkých bežných užívateľov strelou do čierneho. Má totiž skvelý AMOLED displej, štýlový design a naozaj moderné prevedenie. Jeho súčasťou je aj aktualizovaný softvér, výkonný fotoaparát a batéria, ktorá dlho vydrží. Aj keď jeho výkon nie je pri hraní náročných hier ukážkový, ide o kvalitné zariadenie popredného výrobcu v peknom prevedení a za rozumnú cenu, ktoré bežnému užívateľovi prinesie veľa radosti a dokáže uspokojiť požiadavky, ktoré na telefón má.