Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A21s

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochráňte svoju obrazovku pred zničením

Pri starostlivosti o svoj Samsung Galaxy A21s nezabúdajte ani na ochranu jeho obrazovky. Ide totiž o najnamáhanejšiu a zároveň paradoxne aj najzraniteľnejšiu časť telefónu. Aj keď vlastníte kvalitné puzdro, môže sa stať, že displej sa vám poškriabe v taške či kabelke alebo rozbije kedykoľvek pri páde na tvrdší podklad. Myslite preto dopredu a nenechajte sa ničím zaskočiť. Zvoľte tú správnu ochranu pomocou ochrannej fólie alebo tvrdeného skla na displej. Vďaka svojej odolnosti vám zaručia, že sa na vašej obrazovke nebudú zachytávať nečistoty, mastné odtlačky prstov či odreniny. Stačí si len vybrať jednu z ochranných variant  

Tvrdené sklá a fólie na displej sú zárukou bezpečia

Ochranné sklo odporúčame hlavne používateľom, ktorí na bezpečnosti nechcú zbytočne šetriť a potrpia si na vyšší štandard. Okrem nečistôt, vlhkosti a odrenín totiž telefón ochránia aj pred následkami pádov na zem a tvrdých nárazov. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 9. stupeň z 10. Kvôli tomu môžete o týchto sklách počúvať aj ako o diamantovej ochrane telefónu. Aj keď ochranné fólie dosahujú na tej istej stupnici len 3. stupeň, ich výnimočnosť spočíva hlavne vo flexibilite. Tieto fólie priľnú aj na existujúce škrabance či odreniny, vyplnia ich a váš displej tak bude pôsobiť ako nový. Sú taktiež skvelým pomocníkom pokiaľ používate knižkové či flipové obaly na mobil, ktoré obrazovku ochránia pred tvrdšími mechanickými poškodeniami.

Vychutnajte si skvelý Samsung Galaxy A21s

S telefónom Samsung Galaxy A21s iste nešliapnete vedľa. Jedná sa o moderný smartfón s prepracovaným dizajnom a skvelými funkciami. Prekvapí vás hlavne výkonný fotoaparát s rozlíšením 48 Mpix, ktorý dopĺňa širokouhlý objektív s 8 Mpix snímačom a ďalšie dva objektívy rovnako ako funkcia Live Focus, ktorá umožňuje fotografovať ostrý ústredný motív na neostré pozadie. Tento model naviac obsahuje aj 5000 mAh batériu. Tá vám vydrží viac, ako jeden deň a  má aj funkciu rýchleho15 W nabíjania.