Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A21

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Maximálna flexibilita ochrannej fólie na Samsung Galaxy A21

Ochrana displeja vášho telefónu Samsung Galaxy A21 by mala byť dnes absolútnym základom vašej elektronickej výbavy. Záleží však aj na tom, aký stupeň ochrany obrazovky si vyberiete. Ochranné fólie sú maximálne flexibilné, a tak pôsobia na displeji veľmi prirodzene. Obrazovku dokážu vyhladiť, zakryť prípadné existujúce nerovnosti či škrabance a urobiť ju ešte jemnejšou ako predtým. To zapríčiňuje jemná oleofóbna vrstva chrániaca obrazovku pred mastnými odtlačkami prstom, vlhkosťou a inými nečistotami.

Diamantová ochrana s temperovaným sklom

Ak však uprednostňujete väčší stupeň ochrany, stavte radšej na kvalitné temperované sklo. To na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje 9. stupeň z 10, čo predstavuje takmer tvrdosť diamantu. Práve preto sa mu hovorí aj diamantová ochrana. Pokiaľ váš telefón spadne obrazovkou na tvrdý povrch, sklo energiu nárazu absorbuje a roztriešti sa. Vášmu displeju sa ale nič nestane. Potom však sklo stráca svoje ochranné účinky, a tak by ste ho mali čím skôr nahradiť novým. Temperované sklo dokáže na 100 % zachovať dotykové vlastnosti displeja a je plne transparentné, takže nijako neskresľuje výzor a farby obrazovky. Jeho hrúbka dosahuje len asi 0,4 mm, takže v ideálnom prípade celkom zabudnete, že ho máte na telefóne nalepené. Je teda len na vás, ako sa rozhodnete.

Samsung Galaxy A21: láska na prvý pohľad

Zamilujte sa do telefónu Samsung Galaxy A21 hneď na prvý pohľad. Dopomôže vám k tomu už na prvý pohľad skvele vyzerajúci 6,5-palcový displej v HD+ rozlíšení so zabudovanou prednou kamerou či bezrámčekový moderný dizajn. Tento telefón vás nesklame ani na cestách či vtedy, keď budete jeho výkon potrebovať. Má totiž batériu s kapacitou 4 000 mAh a možnosťou rýchleho nabíjania, vďaka ktorej môžete ešte omnoho dlhšie telefonovať, hrať sa alebo surfovať na internete. Iste si užijete aj štvoritý 16 MPx fotoaparát s hĺbkovým senzorom či makro snímačom.