Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A20s

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na smartfón Samsung Galaxy A20s

Zakúpili ste si nový Samsung Galaxy A20s a zvažujete, ako by ste mohli jeho obrazovku zachovať po celý čas v bezpečí? Pri rozhodnutí o ochrane displeja treba vždy zvážiť cenu aj požadovanú výkonnosť ochrany. V e-shope etuo.sk vám ponúkame možnsoť vybrať si ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo na displej. Zatiaľ čo fólia je lacnejšou variantou, môže sa stať, že neodolá ťažkým nárazom z veľkej výšky. Na Mohsovej stupnici tvrdosti totiž dosahuje len 3. stupeň z 10, čo nepredstavuje veľkú odolnosť. Jej výhodou je však obrovská flexibilita. Vďaka nej dokáže vyplniť aj existujúce škrabance či vrypy a odreniny, a tak bude váš telefón vyzerať opäť ako nový. Temperované sklo, ktoré je o čosi drahšie, vydrží takmer akékoľvek zachádzanie. Vďaka svojej tvrdosti je odolné aj voči pádom z vyššej výšky, poškriabaniu ostrými predmetmi či hlbším vrypom. Keďže na Mohsovej stupnici tvrdosti sa umiestnil na 9. mieste, môžete sa spoľahnúť na vytrvalosť a ochranu pri možných poškodeniach.     

Tvrdené sklá a fólie ako základ bezpečia vášho telefónu

Tvrdené sklá aj ochranné fólie dosahujú v našom e-shope veľmi vysokú kvalitu. Vďaka lepiacemu setu, ktorý vám vždy pribalíme k ich objednávke, ich na displej aplikujete veľmi jednoducho aj bez predošlých skúseností. Plne zachovajú dotykové vlastnosti vášho displeja a vďaka ich minimálnej hrúbke ani nebudete vedieť, že ich na obrazovke neustále nosíte.   

Vyberiete si Samsung Galaxy A20s?

Veľká obrazovka pre veľkú zábavu. Aj tú vám ako bezrámčekový 6,5-palcový Infinity-V displej ponúka telefón Samsung Galaxy A20s. Okrem toho si iste zamilujete aj jeho moderný dizajn v troch farebných prevedeniach – v ohnivej červenej, smaragdovej zelenej a čiernej. Trojitá 13 MP kamera vám umožní fotografovať s rozšírením o 8 MP ultra širokú šošovku a taktiež 5 MP hĺbkový senzor, takže vyfotíte krásne zábery či už chcete fotiť miesta s rozsahom 120 stupňov alebo naozajstné detaily.