Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A20e

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Temperované sklá a ochranné fólie vás uchránia od poškodení displeja

Obrazovky telefónov sú najviac využívanými, ale taktiež najzraniteľnejšími časťami našich telefónov. Dotýkame sa ich naozaj často a tak je takmer samozrejmé, že sa častým používaním poškodia, vytvoria sa na nich jemné škrabance alebo väčšie vrypy. S týmto problémom sa popasujete veľmi jednoducho: použitím ochranných fólií a temperovaných skiel na displej.

Rozpoznajte tri kroky k bezpečnosti

V závislosti na ochrane vášho displeja si môžete dopriať tri základné stupne ochrany. Prvým je ochranná fólia. Tá vám zaručí vysokú flexibilitu a príjemný pocit pri dotyku. Vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam dokáže vyplniť už vzniknuté malé nerovnosti na obrazovke a zjednotiť tak povrch telefónu. Pred pádmi alebo pôsobením ostrých predmetov váš displej však nemusí ochrániť a preto je vhodná skôr ako doplnok obalu na telefón, ktorý zakryje aj jeho prednú časť. Lepšiu ochranu potom poskytuje temperované sklo. To je vyrábané špeciálne na to, aby odolalo aj veľkému tlaku, pôsobeniu noža, kľúčov a ďalších ostrých predmetov rovnako ako nárazom a pádom aj z vyššej výšky. Sklo má však jednu nevýhodu – pridá vášmu telefónu niekoľko milimetrov naviac a je možné, že ho v prvých dňoch budete citeľne registrovať. Najlepším riešením je tak temperované sklo 5D, ktoré má na hrúbku len 0,33 centimetra, ale je odolné doslova ako kameň.

Svetový Samsung Galaxy A20e

Ani pri modeli Galaxy A20E svetoznámy a rokmi preverený výrobca Samsung nesklamal svojich fanúšikov. I keď sú v jeho cenovej kategórií telefón, ktoré sú lacnejšie, Samsung sa má v rámci zdôvodnenia ceny stále o čo oprieť. S modelom Galaxy A20E totiž prináša nielen automatickú reguláciu jasu displeja podľa svetla, ale taktiež funkciu Dual SIM ale aj dnes už takmer povinnú výkonnú čitačku odtlačkov prstov a dobrú konektorovú výbavu. Tento telefoń sadne skvele aj do jednej ruky, pri dobrom svetle urobí fotoaparát vďaka dvom objektívom viac než uspokojivé fotky a má veľmi dobrý výkon.