Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A20

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Čo tak sa o svoj smartfón Samsung Galaxy A20 začať naozaj starať?

Mnohým ľuďom telefón v dnešnej dobe príliš dlho nevydrží. Často nám padajú z rúk, škriabu sa či jednoducho prestanú fungovať. Práve preto je dôležité, aby sme sa o svoj mobilný telefón čo najlepšie starali a venovali mu dostatočnú pozornosť aj v rámci zachovania jeho hodnoty čo možno najdlhšie. S tým nám pomôžu ochranné doplnky vysokej kvality.

Tvrdené sklá a ochranné fólie na dosah ruky: Samsung Galaxy A20

Ochranné sklo je príslušenstvo určené pre tých, ktorí si život užívajú naplno. A svoj mobil z toho rozhodne nevynechávajú. Tvrdené sklá totiž vydržia všetko od pádov na kamennú podlahu cez poškriabanie kľúčmi v taške až po pôsobenie hrotu noža. Ich tvrdosť je ohodnotená 9. stupňom na Mohsovej stupnici z možných 10. Tretí stupeň tejto stupnice väčšinou obsadzujú ochranné fólie na displej. Tie sú síce o niečo menej odolné, zato však úžasne flexibilné a vďaka tomu skvele priliehajú na povrch obrazovky smartfónu. Ak už na telefóne máte nejaké škrabance, dokážu ich vyplniť a tým displej krásne zjednotiť a opäť zatraktívniť. Či už sa jedná o tvrdené sklo alebo ochranné fólie, všetky naše doplnky perfektne sedia všetkým výrezom telefónu a tak sa nikdy nestane, že by cez váš Samsung prečnievali alebo naopak nedoliehali. Obávať sa nemusíte ani ich aplikácie, ktorá je vďaka špeciálnemu príslušenstvu veľmi intuitívna a jednoduchá.

Riešenie pre bežného užívateľa? Galaxy A20!

Vyžadujete od svojho telefónu zvládanie základných funkcií a niečo malého naviac? Potom bude Samsung Galaxy A20 tým pravým! O svojich kvalitách vás na prvý pohľad presvedčí príjemným AMOLED displejom či kvalitným fotoaparátom. Vďaka solídnej konštrukcii a naozaj výkonnej batérii sa naňho môžete vždy spoľahnúť. Jednou z mála nevýhod tohto modelu je o niečo slabší herný výkon, ale tento nedostatok hravo vynahradí zaujímavý design a moderné prevedenie. Ak sa teda rozhodujete pre vhodný telefón, s Galaxy A20 iste nešliapnete vedľa.