Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A12

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chráňte displej svojho Samsung Galaxy A12

Ochranné doplnky v podobe tvrdených skiel a flexibilných fólií sa stali absolútnou nutnosťou v elektronickej výbave každého človeka, ktorý si chce zachovať hodnotu svojho smartfónu čo možno najdlhšie. Ak medzi nich patríte aj vy, pripíšte si ochranné sklo či fóliu na svoj nákupný zoznam hneď po nový telefón a vyberte si, ktorý doplnok vám bude lepšie vyhovovať a bude spĺňať všetky vaše potreby. 

Ochranné obaly a fólie na Samsung Galaxy A12 vám prinesú mnoho výhod

Tvrdené sklá vám poskytnú maximálnu ochranu obrazovky, nech už je váš životný štýl akokoľvek náročný, rýchly alebo ubehaný. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú 9. stupeň z celkových 10, čo predstavuje takmer tvrdosť diamantov. Nemusíte sa tak báť ani pádov na tvrdé a nerovné povrchy, ako sú kamene a kachličky. Ochranné sklo tieto nárazy absorbuje a váš displej pod ním ostane absolútne nedotknutý. V prípade rozbitia ochranného skla ho jednoducho odlepíte a nalepíte na svoju obrazovku nový kus. Naopak ochranné fólie nedosahujú takú veľkú tvrdosť, zato sú omnoho flexibilnejšie. Patria k nízkonákladovejšiemu riešeniu pre tých, ktorí nechcú do doplnku mnoho investovať alebo používajú obal na telefón chrániaci aj prednú časť svojho smartfónu pred najťažším poškodením. Majú navyše fantastickú schopnosť opticky vyhladiť obrazovku, a tak dodať krásny vzhľad aj displejom, ktoré už boli používaním poškodené.      

Štýlový a prepracovaný Samsung Galaxy A12 

Hľadáte pohodový smartfón, ktorý bude spoľahlivo fungovať, dopraje vám krásny dizajn a navyše vás nebude stáť celú vašu výplatu? Potom sa rozhodne obráťte na Samsung Galaxy A12. Prinesie vám 6,5-palcový žiarivý displej v HD+ rozlíšení, procesor od MediaTeku s maximálnym taktom 2,3 GHz doplnený o 4 GB operačnú pamäť a 64 GB úložisko či výkonnú čítačku prstov umiestnenú v pravej bočnej stene. Svoje fotografie s ním budete zachytávať na štvoritý fotoaparát s rozlíšením hlavného snímača 48 MPx alebo selfie kameru s rozlíšením 8 MPx.