Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A11

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolné sklá a fólie na mobil Samsung Galaxy A11

Poznáte ešte niekoho, kto nikdy nevyskúšal fóliu alebo ochranné sklo na displej? Keďže dnes sú naše smartfóny naozaj zraniteľné hlavne v oblasti dotykových obrazoviek, asi niekoho takého už nájdete len ťažko. Každého totiž neskutočne nahnevá, keď na svojej novučičkej obrazovke nájde prvý škrabanec. A keď sa pridávajú ďalšie. Účinnú ochranu predstavujú fólie a tvrdené sklá na Samsung Galaxy A11. Aj keď majú hrúbku menej ako 0,33 mm, dokážu obrazovky ochrániť pred vlhkosťou, mechanickým poškodením aj nečistotami. Vďaka svojej vrchnej oleofóbnej vrstve sú krásne jemné na dotyk a každý ocení aj ich 100 % transparentnosť skombinovanú so zachovaním dotykových vlastností vášho displeja.

Chráňte svoj Samsung Galaxy A11 s fóliami a tvrdenými sklami

Mnoho zákazníkov sa nás denne pýta, ktoré príslušenstvo pre nich bude vhodnejšie. Existuje na to veľmi jednoduchá odpoveď. Fólie sú určené pre bežnú ochranu a vďaka svojej flexibilite slúžia aj na zakrytie už existujúcich škrabancov a následné optické vyhladenie obrazovky. Pri pádoch však nepredstavujú takú tvrdú a odolnú ochranu, ako tvrdené sklá. Tie na seba pri páde z vysokej výšky na tvrdý povrch preberú mechanickú energiu a roztrieštia sa namiesto obrazovky, ktorá pod nimi ostane nedotknutá. V tomto prípade stačí sklo iba vymeniť a naďalej pokračovať v používaní bezchybného telefónu bez jediného škrabanca. Je to omnoho jednoduchšie a hlavne lacnejšie riešenie, ako si nechávať vymieňať celý displej.

Samsung Galaxy A11: pre vaše pohodlie a spokojnosť

Kvalitný fotoaparát s tromi objektívmi, 32 GB úložného priestoru, vysokokvalitný 6,4 – palcový HD+ Infinity-O displej. To je len niekoľko výhod, ktoré si pri smartfóne Samsung Galaxy A11 jednoducho zamilujete. Ide o spoľahlivé zariadenie, ktoré je naviac cenovo dostupné a kvalitné. Každý užívateľ iste ocení aj 4 000 mAh batériu s možnosťou rýchleho nabíjania alebo prepracovaný a moderný dizajn zaoblený na rohoch.