Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy A10

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Starostlivosť o displej je alfou a omegou

Ochranné príslušenstvo na displej telefónu je základné vybavenie, ktoré by mal mať každý smartfón novej generácie. Postarajte sa preto o to, aby ste o tento jednoduchý spôsob ochrany neprišli a zbytočne tak nevystavovali svoj telefón negatívnym vplyvom poškodenia ostrými predmetmi ako sú kľúče či mince pohodené len tak v kabelke alebo v batohu či v cestovnej taške. Prinášame vám možnosť ochrániť ho nielen štýlovými obalmi, ale taktiež fóliami a sklami na tú najcennejšiu časť zariadenia – samotnú obrazovku. Zo skúseností našich zákazníkov totiž vieme, že tieto sa často ničia, rozbíjajú alebo poškodzujú a pritom sa ceny ich opráv šplhajú do stoviek eur. Uistite sa, že sa vám to nestane s ochrannými fóliami presne na mieru vášmu Samsungu Galaxy A10.

Ochranná fólia – flexibilné riešenie ochrany displeja Samsungu Galaxy A10

Ochranné fólie sú veľmi spoľahlivou cestou, ako predídete usadzovaniu nečistôt, prachu či mastných odtlačkov prstov na svojom smartfóne. Fólie dosahujú tvrdosť stupňa 3 na Mohsovej stupnici tvrdosti a dokážete s nimi predchádzať základným poškodeniam displeja. Naviac ak už poškriabaný displej máte, ale nechcete ho zatiaľ meniť, budú sa vám hodiť tiež. Vďaka svojej flexibilnosti totiž dokážu vyplniť malé ryhy či škrabance na displeji a zjednotiť tak jeho vzhľad.

Samsung Galaxy A10 vás víta do sveta pohodlia a zábavy

Samsung Galaxy A10 predstavuje smartfón s dobrými parametrami, ktorý naviac ako bonus vyzerá fantasticky. Skvele sa ovláda, padne do ruky a disponuje veľmi slušným fotoaparátom. Okrem toho má zabudovaný NFC čip a jeho batéria vydrží aj intenzívne celodenné používanie. Aj keď nemá príliš veľkú pamäť, vynahradí vám to zabudovaný microSD slot, kam môžete inštalovať SD kartu pre jej zvýšenie. Veľký atraktívny displej zatieni aj fakt, že telo smartfónu Samsung Galaxy A10 je vyrobené z plastu. Dá sa to však aj pochopiť ako príležitosť pre používateľov, ako si ušetriť financie a investovať ich do ochranného príslušenstva.