Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung

Filtre Collapse
Model zariadenia 163
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Samsung

Tu nájdete odolné tvrdené sklá a ochranné fólie na displeje mobilných telefónov Samsung. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme kryty rôznych veľkostí a tvarov. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Tvrdené sklá a ochranné fólie chráni dokonale telefón proti poškodeniu, s ktorým sa môžeme stretnúť každý deň.

Prečo chrániť tento telefón Samsung ochranným sklom či fóliou?

Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Samsung, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranný kryt chráni displej pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja.

Čo je firma Samsung vôbec zač?

Samsung sa postupne vypracoval na lídra trhu smartphonov s Androidom. Po počiatočných experimentoch zjednotil označenie modelov do štyroch základných radov. Výrobca každý rok predstavuje novú generáciu Galaxy S a nový Galaxy Note, u ktorých ukazuje tie najnovšie technologické inovácie. Rady Galaxy J a Galaxy A sú určené pre menej vybavené modely. V novších verziách nositeľných zariadenia Samsung upustil od prídomku Galaxy. Zariadenie Samsung Galaxy používajú operačný systém Android, ktorý vyvíja spoločnosť Google, zvyčajne s užívateľským rozhraním Samsung Experience (predtým TouchWiz). Tradícia výhradnej licencie Android pre túto sériu bola v CES 2016 prerušená s oznámením prvého Galaxy zariadenia s operačným systémom Windows 10, Samsung Galaxy TabPro S. Zariadenie Galaxy S7, S8, Note FE a Note8 sú dodávané s predinštalovanou aplikáciou pre prenos súborov (Smart Switch) bez ikony aplikácie. Smart Switch funguje so všetkými zariadeniami Galaxy, od modelu Galaxy S2 až po súčasné modely.