+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Redmi

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranné sklá a fólie na mobily Redmi

Pre ochranu displeje mobilného telefónu Redmi ponúkame kvalitné odolné tvrdené sklá a ochranné fólie. Každý kryt je originál z odolného materiálu. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Prečo chrániť tento telefón Redmi ochranným sklom či fóliou?

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom Redmi. Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť tvrdené sklo či ochrannú fóliu na mobil Redmi, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - kryt na displej zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov.

Čo je firma Redmi vôbec zač?

Systému Redmi je v poradí už druhá podznačka chytrých telefónov od Xiaomi. Tento názov sa vydelil z názvu jednej z produktových radov Xiaomi. Smartphony Redmi sú cenovo dostupné a predajni sa im veľmi darí, preto vydelení značky dáva zmysel. Značka Redmi bola v minulých rokoch chápala ako vstup do sveta smartphonov Xiaomi. V priebehu rokov priniesla množstvo zaujímavých modelov a tvorila podstatnú časť predajov mobilných telefónov čínskeho giganta. Už sa ale nezameriava len na domáci trh a snažia sa presadiť aj vo svete. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Xiaomi Lei Juna sú značky Mi a Redmi už de facto oddelené a každá sa rozvíja svojím smerom. V určitom zmysle tak Mi získa viac slobody pre ďalší rozvoj. Kým Redmi sa zameria na pomer ceny a výkonu, rad Mi zamieri na strednú a vyššiu triedu. To je to, čo Xiaomi robilo v prvých rokoch svojho pôsobenia. Hlavné slogany najlacnejších telefónov Redmi boli“ vysoká kvalita",“ najlepší pomer ceny a výkonu" či“ národný smartphone".