Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme X50 Pro 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Stavte na ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme X50 Pro 5G

Aj keď by sa tým mnohé vyriešilo, nerozbitné sklo na displeji smartfónu ešte vždy nie je realitou. Jediné, čo nám teda ostáva, ak si chceme uchovať mobil čo najdlhšie ako nový, je to, že ho ochránime pomocou dostupných prostriedkov. Na výber pritom máme ochranné sklá alebo fólie, ktoré sa vyrábajú podľa jednotlivých typov telefónov. Len vďaka tomu dokonale sadnú na displej, pričom neprečnievajú, ani nenechávajú nezakryté miesta. Počas celej svojej životnosti sa starajú o to, aby priamo na displej neprenikla mastnota, špina, či kvapky vody a zachovávajú tak telefón plne funkčný a krásny. Len vďaka tomu sa perfektne prispôsobia príslušnému tvaru a zároveň disponujú výrezmi pre všetky ovládacie tlačidlá, reproduktory alebo prednú kameru.

Ochranné sklá a fólie na mobil majú nezastupiteľnú funkciu

Ak si vyberiete a správne aplikujete ochranu displeja, bez problémov vydrží chrániť zariadenie bez toho, aby sa na stranách alebo v rohoch odlupovala. Rovnako aj po jej sňatí v prípade výmeny by na výrobku nemali zostávať nijaké stopy. Skvelým pomocníkom proti odtlačkom prstov a mastnote je oleofóbna matná úprava, ktorá odpudzuje mastnotu Disponuje ňou ochranná fólia na mobil, ktorá predstavuje základnú formu ochrany. O stupeň vyššie sa nachádzajú ochranné sklá, tvorené sklenými plátmi. Tie môžu dosahovať hrúbku približne 0,3 až 0,5 mm. Maximálnu priľnavosť k displeju dosahujú tým, že sa vyrábajú presne na jednotlivé modely. Tým sa tiež zabezpečí pôvodná citlivosť displeja a takmer neviditeľný vzhľad.

Prečo sa oplatí používať ochrannú fóliu alebo sklo

Dotykový displej je veľmi citlivý na nárazy a rozbitie, preto je jeho ochrana veľmi dôležitá. Navyše, kúpa ochranného skla alebo fólie vás vyjde omnoho lacnejšie, ako keby ste si dali vymeniť prasknuté sklo na displeji. Okrem toho vynikajúco chránia pred poškriabaním a navyše mnohé už vzniknuté škrabance na nerozoznanie prekryjú. To, pre ktorú formu ochrany sa nakoniec rozhodnete, bude závisieť len od vás.