Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme X50 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochrana displeja telefónu Realme X50 5G 

Fólie a ochranné sklá sú tým najlepším riešením  v rámci ochrany obrazovky vášho smartfónu Realme X50 5G. Sú plne transparentné a zachovávajú všetky dotykové vlastnosti vášho telefónu. Vďaka tomu nijako neovplyvnia jeho funkcie a ideálne môžete o pár dní zabudnúť na to, že ste si tieto prvky na mobil nalepili. Rozmerom vášho telefónu sadnú na milimeter presne a naviac zachovávajú aj jeho funkcionalitu pomocu špeciálnych výrezov na mikrofón či selfie kamerku. 

Vyberte si správne: ochranná fólia či tvrdené sklo

Aj keď sa ochranné fólie môžu zdať veľmi podobne ako tvrdené sklá, opak je pravdou. Ide totiž o dva rozdielne ochranné prvky, ktoré plnia mierne odlišné funkcie. Ochranné fólie predstavujú základné “low cost” riešenie pre ochranu displeja pokiaľ nechcete mnoho investovať. Vďaka svojej flexibilite dokážu vyplniť už aj existujúce škrabance či ryhy a opticky tak na prvý pohľad vyhladia váš displej. Ochraňujú tiež pred základným poškodením. Tvrdené sklá sú naopak stávkou na istotu. Vďaka svojej špeciálnej technike výroby vo vysokých teplotách vám zaručia naozaj vysokú odolnosť aj voči pádom na tvrdé povrchy alebo iným mechanickým poškodeniam. Pri pádoch na seba napríklad absorbujú energiu nárazu, a tak sa roztrieštia namiesto vašej obrazovky. Následne ich stačí len odlepiť a objaviť displej bez jediného škrabanca. Takto sklá zachovávajú hodnotu vášho zariadenia nech sa deje čokoľvek.      

Rýchly a spoľahlivý Realme X50 5G 

Telefón Realme X50 5G bude pre vás ako stvorený pokiaľ hľadáte dostupné zariadenie s množstvom skvelých prvkov. Prinesie vám totiž výkonný 6,6-palcový Full HD+ displej s rozlíšením 1 080 x 2 400 bodov a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz, čo iste oceníte hlavne pri hraní vašich obľúbených hier. Jeho najväčšou devízou je však pripojiteľnosť k 5G sieti, s ktorou zažijete ešte rýchlejší prenos súborov ako kedykoľvek predtým. Naviac vás hneď na prvý pohľad zaujme aj jeho dizajn a zaujímavé farebné prevedenie. Tak čo, už ste rozhodnutí?