+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme X3 SuperZoom

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochrana displeja Realme X3 Super Zoom

Nenechávajte nič na náhodu a radšej sa spoľahnite na účinnú ochranu, ktorá vydrží. To sú tvrdené sklá a ochranné fólie na telefón Realme X3 Super Zoom. Získate s nimi istotu, že váš displej sa už nepoškriabe, nerozbije ani na sebe nebude niesť známky mechanického poškodenia. Tieto doplnky sú veľmi malou investíciou pri výmene za to, čo získate. Nemusíte sa už stresovať pri manipulácii s vašim telefónom aj pri extrémnejších podmienkach, môžete ho kedykoľvek kdekoľvek položiť bez obáv a pokojne ho zverte aj svojim ratolestiam s menej šikovnými ručičkami. Temperované sklá aj ochranné fólie ochránia obrazovku za zachovania jej vzhľadu, výrezov, aj dotykových vlastností. Doplnky majú hrúbku od 0,3 do 0,5 mm, takže v ideálnom prípade si po čase ani nespomeniete, že fóliu či sklo na telefóne máte.

Aký doplnok si vyberiete vy?

Ochranná fólia je extrémne flexibilná a vďaka tomu vyplní aj existujúce nedokonalosti na obrazovke. Opticky vyhladí displej, a tak vyzerá ako nový. Fólia nedosahuje takej tvrdosti ako temperované sklo, ale zato je ideálnym riešením pre používateľov, ktorí majú na telefóne knižkové alebo flipové puzdro ochraňujúce aj displej pred mechanickým poškodením. Tvrdené sklá sú veľmi odolné a vašu obrazovku udržia v bezpečí aj pri pádoch na tvrdé povrchy z vyššej výšky.

Realme X3 Super Zoom ako spoločník pre každého

Nezvykajte si na nič iné len na skvelé výkony a dokonalé spracovanie. Presne to totiž získate s telefónom Realme X3 Super Zoom. Čo presne znamená Super Zoom? To, že objekty môžete priblížiť 0,5 až 60-násobne, takže nezáleží na tom, či niečo fotíte zblízka alebo z diaľky. Vždy to uvidíte dokonale. Realme X3 Super Zoom naviac ponúka výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 855+, ktorý vám umožní nielen spúšťať náročnejšie hry, ale taktiež zároveň upravovať fotografie alebo sledovať film v HD. A to všetko bez akéhokoľvek spomalenia.