Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme X2 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ako ochrániť displej svojho telefónu Realme X2 Pro 

Ochranná fólia alebo sklo sú základnými predpokladmi spoľahlivej ochrany displeja vášho telefónu Realme X2 Pro. Pre väčšinu užívateľov by ali byť v dnešnej dobe tieto doplnky už samozrejmosťou, pretože telefón so sebou nosievame skutočne všade a naviac sa s ním často hrajú aj naše deti, ktoré, povedzme si úprimne, nie sú vždy tými najopatrnejšími používateľmi. Ochranné doplnky na displej vášho smartfónu sa postarajú o to, aby ste sa už nikdy nemuseli obávať o zbytočné poškodenia, škrabance, vrypy alebo iné nedokonalosti.          

Stačí si správne vybrať

Neviete, či sa rozhodnúť pre tvrdené sklo alebo ochrannú fóliu? Tvrdené sklo je naozaj odolným spoločníkom a bude sa vám hodiť hlavne pokiaľ žijete aktívnym spôsobom života. Nezabráni totiž len menším škrabancom, ale ochráni vašu obrazovku aj pred pádmi či nárazmi z veľkej výšky. Veľmi jednoducho sa aplikuje a bude ochraňovať vašu obrazovku po dlhé mesiace aj roky bez prestávky. Ochranná fólia je naozaj flexibilná, veľmi jednoducho ju na telefón nalepíte aj bez predchádzajúcich skúseností a naviac ju na telefóne vôbec nevidieť. Vďaka svojim vlastnostiam dokáže vyplniť už existujúce menšie nedokonalosti obrazovky a zjednotiť tak jej povrch. Vhodná je najmä pre telefóny s knižkovým alebo flipovým puzdrom s vyklápacím ramenom, ktoré dokáže ochrániť displej pred tvrdšími nárazmi a poškodením.  

Realme X2 Pro: dokonalá vlajková loď 

Prvé čo vás pri telefóne Realme X2 Pro je iste krásny HDR10+ displej Super AMOLED, ktorý podporuje vysoký kontrast, presné farby a jemnejšie rozlíšenie medzi svetlými a tmavými bodmi so zabudovaným senzorom odtlačkov prstov. Ten sa v prípade zhody odomkne za neuveriteľných 0,23 sekundy. Ďalším zaujímavým momentom je krásne sfarbenie a odrážanie svetla na povrchu telefónu vďaka 3D sklu. Iste vás prekvapí aj čistý a realistický zvuk videí či hier s technológiou Dolby Atmos a kvalitný fotoaparát  s funkciou stabilizácie videí.