Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme C11

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Účinná ochrana obrazovky Realme C11

Na obrazovku telefónu Reame C11 u nás nájdete presne tie ochranné doplnky, ktoré potrebujete. Či už je to ochranná fólia alebo tvrdené sklo. Oba typy doplnkov ochránia váš displej pred poškriabaním, vlhkosťou aj bežným odretím. Sú veľmi tenké – dosahujú hrúbku len od 0,3 do 0,5 mm – takže vášmu telefónu nepridajú na rozmeroch. Naviac plne zachovávajú dotykové vlastnosti displeja a sú plne transparentné. Pohľad na obrazovku teda nijako nezmenia ani neskreslia. V ideálnom prípade teda veľmi rýchlo zabudnete, že ich na svojom telefóne vlastne máte. Investícia do nich sa určite oplatí a na vás ostane už len výber toho, pre ktorý typ sa rozhodnete.

Ochranné fólie alebo temperované sklá na Realme C11?

Ochranné fólie sa budú skvele hodiť pre ľudí s flipovými či knižkovými puzdrami na telefón, ktoré chránia aj prednú časť telefónu pred väčším mechanickým poškodením. Nie sú totiž až také odolné proti pádom a nárazom na tvrdé povrchy ako temperované sklá. Tie sú schopné obrazovku zachrániť aj od celkového roztrieštenia v prípade pádu na kameň či betón. Funguje to na spôsobe preberania energie nárazu. Tieto sklá sa teda roztrieštia namiesto vášho displeja a keď ich odlepíte, uvidíte len nepoškodený povrch telefónu. V tomto prípade bude samozrejme nutné zakúpiť si nové tvrdené sklo, ktoré bude opäť účinne chrániť obrazovku pred ďalším poškodením.

Stavte na Realme C11

Hľadáte príjemný telefón, ktorý naplní všetky vaše predstavy o modernom zariadení? Potom siahnite po Realme C11. Nielen jeho nižšia cena je jeho devízou. Určite si na ňom zamilujete aj batériu s kapacitou 5 000 mAh znižujúcu potrebu nabíjania na minimum či dvojitý 13 MPx fotoaparát so štvorcovým výrezom a možnosťou používať na nočné fotenie osvetlenie bleskom. Do dokonalosti je telefón privedený aj pôsobivým dvojfarebným dizajnom v umeleckom duchu a výkonným Helio G35 procesorom pre ešte lepšie herné zážitky.