Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme 7i

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na displej smartfónu Realme 7i

Ochranné doplnky na displej už predstavujú povinnú výbavu každého správneho používateľa, a preto by ste si ich mali pripísať na nákupný zoznam hneď po svoj nový telefón aj vy. Predstavujú totiž veľmi elegantnú a jednoduchú prevenciu pred poškriabaním, zničením či úplným rozbitím vašej obrazovky. Navyše si na ňu pod ochrannými sklami alebo fóliami nedovolia ani špina, vlhkosť či mastné odtlačky prstov. Podarí sa vám tak s nimi zachovať hodnotu svojho mobilu čo najdlhšie to bude možné a zároveň sa cítiť bezpečne či už si mobil hodíte len tak do kabelky ku kľúčom alebo vám pri ceste do práce vypadne na zem.     

Aké výhody vám ochranné fólie a sklá prinesú?

Tvrdené sklá aj flexibilné fólie vám do života vnesú viac výhod, než si v prvom momente pravdepodobne predstavujete. Po prvé si ich na telefóne ideálne po pár dňoch používania už ani nevšimnete. Dosahujú totiž hrúbky len menej ako 0,4 mm a sú úplne priehľadné. Zachovávajú aj všetky dotykové vlastnosti displeja, a to platí aj pre senzor odtlačkov prstov. Naviac sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou, ktorá nielenže chráni displej pred nečistotami a vlhkosťou, ale taktiež pôsobí veľmi príjemne na dotyk. Oba doplnky sa lepia na displej celým povrchom, takže je takmer vylúčené, aby na displeji vznikali pri nalepovaní vzduchové bublinky, pokrčenia  a iné nedokonalosti.    

Stavte na moderný Realme 7i

Smartfón s Full Screen displejom, trojitým fotoaparátom, solídnym výkonom a umelou inteligenciou. To je Relme 7i. K tomu vám tento model prinesie aj 6.5 – palcový displej s HD+ rozlíšením 1 600 x 720 picelov, 8-jadrový procesor MediaTek Helio G85 až 2GHz či 4GB operačnej pamäte a 64GB internej pamäte. Jeho prednosťou sú aj zadné fotoaparáty 48 MPx, ďalej ultraširokouhlý 8 Mpx senzor, či 2 Mpx makro objektív rovnako ako predná selfie kamera s rozlíšením 8 Mpx.