CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme 7 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Spoznajte výhody ochrannej fólie a tvrdeného skla na Realme 7 Pro

Uvažujete nad tým, ako zachovať hodnotu svojho telefónu Realme 7 Pro čo najdlhšie, udržať jeho vzhľad ako v deň, keď ste si ho kúpili a zároveň sa nebáť ho každodenne používať aj v extrémnejších situáciách? Potom ste v etuo.sk na správnej adrese! Objednajte si u nás ochranné príslušenstvo na displej a prestaňte sa už báť o každodenné poškodenie. 

Vyberte si správne medzi tvrdeným sklom a lepiacou fóliou

Rozhodujete sa, či si zakúpiť ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo? Trochu vám pomôžeme. Na lepiacu fóliu by ste sa totiž mali pozerať skôr ako na tú najzákladnejšiu ochranu proti menšiemu poškodeniu. Je odolná voči bežným odreninám či škrabancom, avšak nezvláda ochranu pred pádmi na tvrdé povrchy. Tu je potreba spoliehať sa skôr na tvrdené sklo. Ak vám totiž telefón náhodou vypadne z ruky povedzme na kamennú dlažbu, sklo dokáže absorbovať energiu pádu a roztriešti sa namiesto vášho displeja. Preto je iste spoľahlivejšou a omnoho odolnejšou alternatívou. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahuje 9. stupeň z možných 10, čo je takmer dokonalá ochrana. Tvrdšie ako tvrdené sklá sú už len diamanty. Vyrábajú sa totiž pri extrémne vysokých teplotách až 600 stupňov kalením, ktoré im dáva ich špecifické vlastnosti. Doprajte si aj vy tento najvyšší stupeň ochrany a uvidíte, že ste svoje financie neinvestovali zbytočne.       

Profesionál Realme 7 Pro

Pokiaľ hľadáte telefón, ktorý vám spraví kvalitné fotografie, je príjemný do ruky a naviac s ním získate možnosť rýchleho nabíjania, stavte na mobil Realme 7 Pro. Na fotografovanie vám ponúka 64 MPx hlavný senzor, ďalej 8 MPx širokouhlý senzor a dvojicu 2 MPx fotoaparátov pre lepšie portrétne vlastnosti a pre fotenie makro snímkov. S telefónom naviac získate aj batériu s kapacitou 4 500 mAh s možnosťou 65W rýchleho nabíjania, vďaka ktorej nabijete telefón z 0 na 100 % už za necelých 40 minút.