Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme 7 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné doplnky na obrazovku smartfónu Realme 7 5G

Ak ste si kúpili nový telefón Realme 7 5G a chcete mu dopriať celkovú ochranu pred poškodením či predĺžiť jeho životnosť na maximálnu možnú uroveň, spoľahnite sa na ochranné doplnky v podobe ochranných skiel a flexbilných fólií. Oba doplnky presne zapasujú rozmermi aj výrezmi na vás Asus ROG Phone 3, a tak vás nebudú nijako obmedzovať v jeho používaní.

Ochranné fólie a tvrdené sklá musíte mať aj vy!

Otázku o tom, či si zakúpiť ochranné doplnky alebo nie, máte už asi vyriešenú. Teraz je potrebné sústrediť sa už len na to, ako si vybrať ten správny doplnok. Flexibilné fólie sú lacnejším a o niečo menej odolným variantom ochrany. Naopak tvrdené sklá ochránia vašu obrazovku aj pri pádoch na tvrdé povrchy, a tak sa na nich môžete 100 % spoľahnúť. Ich špeciálna technológia výroby kalením pri teplotách až 600 stupňov im totiž dáva neobyčajne pružné a odolné vlastnosti. Ak vám telefón spadne, sklo je schopné prebrať mechanickú energiu pádu na seba a roztriešti sa namiesto vášho displeja. Potom už stačí sklo len odlepiť a objaviť nepoškodenú obrazovku. Nalepte na telefón nové sklo a fungujte ďalej akoby sa nikdy nič nestalo.   

Zamilujte sa do telefónu Realme 7 5G

Telefón Realme 7 5G si určite obľúbite na prvý pohľad. Jedným z dôvodov bude veľký 6,5-palcový displej s IPS LCD technológiou so zabudovanou HDR selfie kamerou s rozlíšením 16 MPx. Jeho veľkým plusom je aj naozaj výkonná batéria s kapacitou 5 000 mAH a možnosťou rýchleho nabíjania, kedy ju doplna nabijete už za hodinu a 5 minút. Mobil Realme 7 5G odpovedá na odtlačky prstov, ktorých snímač je zabudovaný na bočnej strane zariadenia a už z názvu vyplýva, že podporuje pripojiteľnosť k rýchlej 5G sieti. Vďaka jeho modrej farbe s ním naviac zažiarite všade, kam sa pohnete.