Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme 7

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na Realme 7

Premýšľate, či je vám vôbec ochranné príslušenstvo na displej treba? Tak už nepremýšľajte a urobte všetko pre to, aby ste svoju obrazovku uchránili od zbytočných vrypov, škrabancov či nebodaj úplného rozbitia. Pomocou nalepovacej fólie alebo tvrdeného skla si môžete byť istí, že sa vám obrazovka už len tak ľahko nepoškodí. Toto ochranné príslušenstvo vám totiž prinesie celý rad výhod. Obidva produkty sú 100 % transparentné a plne zachovávajú dotykové vlastnosti displeja. Lepia sa celým svojim povrchom, a tak sa vám nikdy nestane, že by sa samovoľne odlepili. Majú hrúbku len od 0,3 do 0,6 mm, takže nijako neovplyvnia výzor a dizajn vášho telefónu. Naviac celý povrch fólie aj skla je pokrytý oleofóbnou vrstvou, na ktorú sa nenalepia ani mastné odtlačky prstov, voda, prach či nečistoty. Lepenie na obrazovku zvládne vďaka nášmu príslušenstvu a podrobným návodom pribaleným ku každému balíčku aj úplný laik. Teraz sa už len stačí rozhodnúť pre jeden konkrétny variant alebo si vyskúšať oba a rozhodnúť sa podľa toho, čo vám bude viac vyhovovať. 

Ako si vybrať medzi fóliou a sklom

Ochranná fólia sa všeobecne považuje za základné a nie príliš nákladné riešenie pri ochrane obrazovky. Je odolná voči bežným poškodeniam, avšak nezvláda ochranu pred pádmi na tvrdé povrchy. Naopak prepracované tvrdené sklo je v tom majster. 

Vyberte si ten pravý telefón: Realme 7

Smartfón Realme 7 sa nachádza na dokonalej hranici medzi lacnejšími telefónmi a zároveň mobilmi s perfektne prepracovanými prvkami. Ako prvý si iste obľúbite jeho dizajn s 6,5-palcovým displejom s rozlíšením Full HD+ a mierou obnovovania obrazovky 90 Hz. Skvelý je taktiež jeho 64 MPx fotoaparát s mnohými prémiovými funkciami, ako je napríklad Starry mód, ktorý dokáže krásne zachytiť nočnú oblohu. Kvalita tohto zariadenia je naviac ocenená aj certifikátom inštitútu TÜV Rheinland.