Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme 6S

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Sklá a fólie na Realme 6S

Ochranné doplnky na displej sú niekedy omnoho dôležitejšie, ako obaly. Ochránia vás totiž pred poškodením tej najpoužívanejšej a zároveň na výmenu či opravu najdrahšej časti vášho telefónu – vášho displeja. Tvrdené sklá a ochranné fólie sú základom zachovania hodnoty telefónu a bezpečnej manipulácie s obrazovkou. Sú veľmi tenké, plne zachovávajú dotykové vlastnosti obrazovky a sú tiež 100 % transparentné. Neovplyvnia tak obraz ani používanie vášho displeja a po niekoľkých dňoch užívania v ideálnom prípade celkom zabudnete, že na svojom mobile tento ochranný prvok nosíte. Obaly aj fólie sú hrubé len od 0,3 do 0,6 mm, takže vám nepridajú žiadne zbytočné centimetre navyše. Vďaka oleofóbnej vrstve na displeji už nenecháte ani mastné odtlačky prstov či nečistoty. Naopak obrazovka bude vyhladená a veľmi príjemná na dotyk. Otázkou už len ostáva, či si vybrať ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo.

Sklo je odolnejším doplnkom v porovnaní s ochrannou fóliou

Aj keď vás fólia ochráni pred bežným mechanickým poškodením obrazovky, jej hlavnou devízou je jej pružnosť. Vďaka nej totiž dokáže vyplniť aj existujúce nerovnosti na obrazovke a dodať jej punc novosti a nekonečnú hladkosť. Tvrdším ochrancom je však temperované sklo. Prevezme na seba energiu nárazu a roztriešti sa namiesto vášho displeja. Potom ho jednoducho odlepíte a vymeníte za nový model. Ľahko a bez zbytočného poškodenia displeja.

Krásny a moderný telefón pre mladých Realme 6S

Smartfón Realme vnesie do vášho života množstvo zaujímavých prvkov. Napríklad pôsobivý dizajn v bielej a čiernej farbe alebo dokonale prepracovaný displej. Zaženie taktiež váš strach z postriekania telefónu vodou, pretože obsahuje technológiu, vďaka ktorej je vodeodolný. Pre uponáhľaných používateľov je veľmi dôležité, že ho dokážu do 100 % nabiť už za hodinu a že jeho senzor odtlačkov prstov odomkne obrazovku za neuveriteľných 0,29 sekundy. Užijete si s ním aj 90 Hz ultrajemný displej so zabudovanou selfie kamerou alebo skvelý procesor Helio G90T s technológiou Hyper Boost.