Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme 6 Pro

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si správne: ochranné fólie alebo tvrdené sklá na Realme 6 Pro

Ochranná fólia zaručí, že displej telefónu nebudú poškodzovať bežné škrabance a vyhne sa mu aj znečistenie prachom. Je vysoko flexibilná a vďaka tomu dokáže vyplniť aj existujúce nerovnosti, které už na vašej obrazovke mohli predtým vzniknúť. Displej zahladí a dodá mu opäť svieži vzhľad. Presne ako v deň, keď ste ho kúpili. Na druhú stranu kvalitné tvrdené sklo na displej vám poskytne ochránu aj pred tvrdšími nárazmi na zem alebo iným mechanickým poškodením. Je veľmi odolný aj voči ostrým povrchom - nezľakne sa ani hrotu noža či pôsobenia kľúčov pohodených len tak v kabelke. Temperované sklá vám skvele poslúžia aj pri pádoch mobilu z výšky, kedy na seba preberú energiu pádu a dokážu sa roztrieštiť namiesto vašej obrazovky, ktorá pod nimi zostane bez jediného škrabanca. Práve preto sa tieto ochranné doplnky hodia hlavne ľuďom s aktívnym životným štýlom, ktorí svoj telefón musia mať pri sebe aj pri tých najväčších dobrodružstvách.  

Kľúčom je bezpečnosť obrazovky telefónu

Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek spôsob ochrany, nešliapnete vedľa. Všetky ochranné doplnky v obchode etuo.sk sú veľmi spoľahlivé. 100 % zachovávajú všetky dotykové vlastnosti displeja a keďže sú celkom transparentné, nijako neskresľujú obraz na displeji. Naviac majú hrúbku len do 0,4 mm, takže ich čoskoro na telefóne prestanete úplne vnímať.   

Realme 6 Pro pre ozajstných profesionálov

Predstavujete si telefón v krásnom a modernom prevedení s pútavými farbami, kvalitným fotoaparátom a skvelým výkonom? Potom rozhodne siahnite po telefóne Realme 6 Pro. Okrem atraktívneho dizajnu vám ponúkne aj výkonný osemjadrový procesor Snapdragon 720G pre plynulé fungovanie aj pokiaľ hráte pokročilejšie hry, výkonný fotoaparát so štvoritým objektívom a rozlíšením 64 MP so selfie kamerou v 105-stupňovom uhle a naviac technológiu zvuku Dolby Atmos prinášajúcu krištáľovo čistý zvuk. Vyskúšate ho aj vy?