Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme 6

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranná fólia či sklo: nezanedbajte ich dôležitosť!

Vedeli ste, že kvôli poškodeniam displeja tvoria 70 % zo všetkých opráv telefónov? Keďže sú jedným z najdôležitejších, ale zároveň najzraniteľnejších komponentov moderných telefónov, dá sa tomu celkom ľahko uveriť. Predchádzajte ich poškodeniu veľmi jednoducho – len pomocou ochranných prvkov ako sú tvrdené sklá či ochranné fólie. Títo malí pomocníci vám dokážu ušetriť peknú kopu nervov, starostí ale aj peňazí.

Ako si vybrať medzi fóliou alebo ochranným sklom na Realme 6?

V závislosti na ochrane vášho displeja si môžete dopriať dva základné stupne ochrany. Prvým je ochranná fólia. Tá vám zaručí vysokú flexibilitu a príjemný pocit pri dotyku. Dokáže naviac vyplniť aj už existujúce nerovnosti a dodať tak displeju nádych novoty a vyššieho lesku. Využívajte ju však najlepšie len ako doplnok knižkového či flipového puzdra na Realme 6, ktoré sa postarajú o jeho ochranu pred väčším poškodením a nárazmi. Vyšším stupňom ochrany je potom prepracované tvrdené sklo. Je vyrábané špeciálne na to, aby odolalo aj veľkému tlaku, pôsobeniu noža, kľúčov a ďalších ostrých predmetov rovnako ako nárazom a pádom aj z vyššej výšky. Používať ho spokojne môžete aj ako doplnok silikónových obalov chrániacich len zadnú časť telefónu. Dosahuje tvrdosti 9. stupňa Mohsovej stupnice tvrdosti a tak sa o jeho odolnosť určite obávať nemusíte.

Sklenený elegán Realme 6

Elegantný, cenovo výhodný a atraktívny telefón so skleneným telom a zaobleným dizajnom. To je model Realme 6 od čínskeho výrobcu Oppo. Tento smartfón vás určite zaujme svojou cenou v pomere k výkonu. Na prvý pohľad uvidíte, že 6,5-palcový Full HD+ displej s funkciou IPS má vysoké rozlíšenie a len s malým výrezom pre 16 MPx selfie kameru pôsobí dominantne. Obsahuje aj snímač odtlačkov prstov s rýchlosťou odomykania 0,38 sekundy. Užijete si iste aj jeho fotoaparát so štyrmi objektívmi a špecializovanými funkciami.