CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme 5i

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Doprajte si ochranu displeja na Realme 5i

Výrobcovia telefónov dnes viac ako kedykoľvek predtým uprednostňujú veľké obrazovky a tenké dizajny telefónov, čo pre spotrebiteľov znamená jediné - musia si na svoje displeje dávať neustále veľký pozor alebo si pre nich musia zadovážiť kvalitnú ochranu v podobe ochranných skiel alebo fólií. Tie dokážu odolať nielen nečistotám a vlhkosti ale aj odreninám či dokonca pádom telefónu na tvrdé povrchy z vyššej výšky. Hodnotu svojho Realme 5i tak môžete zachovať po dlhé roky bez zbytočnej ujmy.     

Ako si vybrať ten správny doplnok?

Ochranná fólia a tvrdené sklo môžu zjavne spĺňať na telefóne tú istú funkciu. Opak je však pravdou. Ide o dva elkom rozdielne ochranné prvky. Flexibilná fólia sa vďaka svojim vlastnostiam dokáže prispôsobiť povrchu vášho telefónu a veľmi ľahko ju nalepíte na obrazovku aj bez predošlých skúseností. Priľne na povrch aj pokiaľ sú na ňom už menšie nedokonalosti ako škrabance a ryhy, vyplní ich a obrazovka je na prvý pohľad omnoho hladšia. Váš displej naviac ochráni pred vlhkosťou, nečistotami aj základnými typmi mechanického poškodenia. Ak by ste však požadovali o niečo odolnejšiu ochranu, odporúčame vám používať temperované sklo. Vašu obrazovku ochráni aj pred nárazmi na tvrdé povrchy či pred pôsobením ostrých predmetov ako napríklad hroty kľúčov či noža. Sklá sú vyrábané špeciálnou metódou za vysokých teplôt tak, aby dosahovali tie najtvrdšie vlastnosti a dokázali absorbovať energiu nárazov či poškodení.       

Univerzálny smartfón Realme 5i pre každého 

Telefón Realme 5i je tu pre všetkých, ktorí si prajú mať vo svojom telefóne všetky moderné funkcie ale zároveň nechcú do zariadenia investovať všetky ušetrené financie. Realme 5i vám prináša krásny dizajn v štýlových farbách modrej alebo zelenej, prepracovaný 6,5-palcový HD+ displej či 4 fotoaparáty s rozlíšením hlavného objektívu 13 MPx. Získate s ním taktiež LTE, Glonass, Beidou či skvelú batériu s kapacitou 5 000 mAh, ktorá naviac podporuje aj rýchle 10W nabíjanie.