CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Realme

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Sklá a fólie na smartfóny Realme

Sklá a ochranné fólie sú „must have“ dnešných mladých ľudí. Tie naše sú naozaj spoľahlivé, a tak dokážu váš smartfón Realme ochrániť nielen pred mechanickým poškodením pádom alebo ostrým predmetom, ale tiež pred vlhkosťou, prachom alebo nečistotami. Perfektne sadnú na rôzne typy telefónu Realme či už svojou veľkosťou alebo presnými výrezmi. Fólie a tvrdené sklá sú tenké, transparentné a pritom 100 % zachovávajú dotykové vlastnosti obrazovky. Naviac sú pokryté povrchovou oleofóbnou vrstvou, takže pôsobia príjemne na dotyk a zároveň na nich nebudete zanechávať mastné odtlačky prstov. Stačí si už len vybrať!

Ochrana obrazovky Realme s ochrannou fóliou a sklom

Mobilné telefóny Realme sú naozaj krehké zariadenia, ako všetky smartfóny na trhu. Najpoužívanejšou a paradoxne aj najzraniteľnejšou súčasťou sú práve ich displeje. Často sa nám stáva, že sa aj pri našom najmenšom prešľape poškodia, poškriabu alebo odrú. Práve preto by ste mali dbať na ich maximálnu ochranu pomocou ochranných fólií a tvrdených skiel. Ide o naozaj malú investíciu na rozdiel od opráv alebo dokonca výmeny obrazovky. Tá sa totiž často vyšplhá až do desiatok či stoviek eur. Nehovoriac o dlhom čase, ktorý musíte stráviť čakaním v poradovníku na opravu. Zachovajte si svoj telefón Realme v top stave bez poškodení a objednajte si svoju fóliu alebo tvrdené sklo na displej ešte dnes!

Novinka Realme len pre vás

Ak práve hľadáte ochranné príslušenstvo na telefón Realme, stali ste sa asi nedávno jeho hrdým vlastníkom. Gratulujeme! Značka Realme je síce na trhu v porovnaní s velikánmi ako Samsung či Apple len krátko, za to však ponúka skvelé možnosti pre mladých ľudí, ktorí hľadajú štýlové a cenovo výhodné riešenia. Telefóny Realme majú svieži dizajn, ale zato fungujú na najnovších technológiách a za najlepšími značkami nezaostávajú ani svojou výkonnosťou. Budú pre vás ideálnym a hlavne cenovou dostupným riešením, ktoré iste nebudete ľutovať!