Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Razer

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Razer

Ak hľadáte lacné tvrdené sklá a ochranné fólie pre svoj mobilný telefón značky Razer, ste na správnej adrese. Všetky typy krytov na displeje telefónov Razer nájdete v našej bohatej ponuke. Všetky ponúkané produkty sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Kryt je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj rozmerovo nesedel. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Prečo chrániť tento telefón Razer ochranným sklom či fóliou?

Dnešné chytré hračičky sú pekné krehotinky. Ochranné tvrdené sklá a fólie na displeje mobilov Razer ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku kryt zaobstarali. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja.

Čo je firma Razer vôbec zač?

Razer je americká firma zo San Diega v Kalifornii vyrábajúca príslušenstva pre hráčov. V Českej republike ide o obľúbenú značku herných myší, klávesníc alebo slúchadiel. V poslednej dobe však preniká aj do ďalších odvetví a ponúka napríklad okuliare pre virtuálnu realitu, chytré náramky a samozrejme aj chytré telefóny. Razer je našliapaný herné mobil s obrovským výkonom a veľmi dobrým softvérom, ktorý z telefónu dostane maximum. Dizajn je prekvapivo striedmy, ale ľúbivý. Toto určite nie je telefón pre každého. Nezvyčajne hranatý, veľký a extrémne výkonný. Tak by sa dal v stručnosti charakterizovať tento herný telefón, ktorý má pomerne veľké ambície. Prvý Razer Phone v podstate odštartoval kategórii herných smartphonov, to nemôže nikto poprieť. V roku 2019 sa však objavil rad konkurentov a nový Razer Phone 2 sa musí veľmi snažiť, aby si ospravedlnil vyššiu cenu. Razer Phone 2 je drahý, veľký, extrémne výkonný, ale má svoju cieľovú skupinu. Ak hľadáte herný telefón bez kompromisov, je toto tá správna voľba.