+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Pocophone

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranné sklá a fólie na mobily Pocophone

Vďaka odolnému tvrdenému sklu či ochrannej fólii bude displej vášho prístroja Pocophone naozaj skvele chránený. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné ochrannú vrstvu odnímať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych veľkostí a tvarov uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

Prečo chrániť tento telefón Pocophone ochranným sklom či fóliou?

Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni displej smartfónu Pocophone, ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta. Dôvodov, prečo použiť ochranu pre displej mobilu, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - sklo či fólie na displej mobilu zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Displej je jedna z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejšie a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si možno ušetriť veľa starostí aj tisíce korún za prípadnú opravu poškodeného displeja.

Čo je firma Pocophone vôbec zač?

Značka chytrých telefónov Pocophone od Xiaomi spája silu bezkonkurenčného procesora so šikovným chladením, nadpriemernú operačnou pamäťou, duálnym fotoaparátom, famóznym displejom a veľkou batérií. To všetko za veľmi lákavú cenu. Okrem štýlového dizajnu a priestranného širokouhlého displeja s ultra jemným rozlíšením vás na Xiaomi Pocophone zaujme predovšetkým bezkonkurenčný výkon, ktorý telefónu prepožičiava súčasná špička na trhu s mobilnými procesormi kombinovaná s nadpriemerným množstvom operačnej pamäte. Osemjadrový silu dopĺňa grafická jednotka so 160% rýchlosťou predchádzajúcej generácie a spomenúť musíme aj špecializovaný koprocesor pre umelú inteligenciu, ktorá vám uľahčí život pri každodennom používaní telefónu. Stretnete sa s ňou napríklad pri fotografovaní, kedy pomôže nastaviť optimálne parametre a vykúzli profesionálny efekt rozostreného pozadia ako zo zrkadlovky, čo dokáže aj s prednou selfie kamerou, kde naviac pridá skrášľovacie funkcie. Poteší tiež svižný systém Android a veľká batéria s podporou rýchlonabíjania. Srdcom telefónu je špičkový osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 845 ponúkajúce to najlepšie na poli mobilných čipsetov.