Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Philips

No search results

Ochranné sklá a fólie na mobily Philips

Pri kúpe nového, ale aj staršieho smartfónu Philips sa určite každý zamyslí nad tým, ako by mohol svoje zariadenie ochrániť. Hlavne proti vrypom, škrabancom alebo dokonca proti rozbitiu displeja v prípade pádu na tvrdý povrch či kamennú podlahu. Aj keď kryty na telefón vystupujú o nad displej telefónu, čím ho chránia, nepomôžu pri poškriabaní od kľúčov či malým škrabancom spôsobeným každodenným používaním. Práve preto sú na trhu špeciálne ochranné fólie a tvrdené sklá. Tie dokážu zamedziť rozbitiu a poničeniu jednej z najvzácnejších a najpoužívanejších častí telefónu – samotného displeja. Je len na vás, ako sa pri výbere ochranného príslušenstva rozhodnete.

Prečo chrániť tento telefón Philips ochranným sklom či fóliou?

Ochranné fólie na telefón majú hneď niekoľko výhod. Vďaka ich flexibilite sa jednoducho aplikujú na zariadenie, krásne naňho priľnú a ochránia ho pred bežnými poškodeniami spôsobenými každodenným používaním. Naviac si ich zaobstaráte za veľmi prijateľnú cenu. Na druhú stranu nemajú príliš vysokú tvrdosť. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú stupeň tri z celkovej desiatky. Pokiaľ si chcete dopriať odolnejšiu kryciu vrstvu, stavte na tvrdené, tzv. temperované sklá. Na rovnakej stupnici dosahujú stupeň deväť, ktorý je prirovnávaný k diamantovému sklu. Podľa výskumov sa dá tvrdiť, že predstavujú až dvakrát lepšiu ochranu, ako ochranné fólie. S tvrdeným sklom sa teda môžete spoľahnúť nielen na ochranu pred škrabancami, ale taktiež pred vrypmi, pádmi a poškodením ostrými predmetmi. Ak si myslíte, že si váš Philips smartfón zaslúži to najlepšie, neváhajte.

Philips - ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť

Ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť vášho telefónu, práve naopak. Docielite s ním jemné prekrytie a vďaka oleofóbnej vrstve sa na váš telefón neprilepí špina, prach a dokonca na ňom nezanecháte ani viditeľné odtlačky prstov. Fólie a sklá na smartfóny Philips u nás dostanete v rozličných prevedeniach a tak sledujte, ktorý model je určený presne pre vás. Ochranné prvky totiž poslúžia bezchybne iba ak presne sadnú na váš typ telefónu.