Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Orange Neva Zen

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolné ochranné sklá a fólie pre Orange Neva Zen

Rozbitý, popraskaný alebo inak poškodený displej je jednou z najčastejších a zároveň najdrahších opráv mobilných telefónov. Oproti tomu je investícia do ochranného skla alebo fólie skutočne výrazne lacnejšia. Nákladnou opravou sa však, bohužiaľ, starosti s poškodeným displejom nekončia. Originál je predsa len originál, preto je potrebné rátať s tým, že náhradný displej už nikdy nebude taký citlivý na dotyk ako pôvodný (jeho citlivosť sa môže znížiť dokonca až o 20 %). Pritom máme k dispozícii hneď niekoľko riešení, ako takýmto nákladným nepríjemnostiam predchádzať. Patria medzi ne najmä ochranné sklá a fólie, ktoré zabraňujú poškodeniu citlivého povrchu displeja.

Praktické ochranné sklo má veľa výhod

Jednou z mnohých výhod ochranného skla je jeho schopnosť chrániť displej smartfónu pred prasknutím či poškriabaním, napríklad kľúčmi, ktoré nosíme spolu s mobilom vo vrecku alebo v kabelke. Okrem toho že ochranné sklo je takmer neviditeľné, efektívne prekrýva škrabance, čím zlepšuje vzhľad poškodeného displeja a chráni displej pred kvapkami vody, znečistením, mastnotou, pádmi a nárazmi.

Obľúbená ochranná fólia je tenká a účinná

Na rozdiel od ochranného skla je fólia na displej omnoho tenšia, čo ju robí na pohľad takmer neviditeľnou. Ochrannú fóliu oceníte aj pri určitých typoch puzdier, ktoré nie je možné uspokojivo skombinovať s tvrdeným sklom, pretože tvrdené sklo vytláčajú alebo ich kvôli sklu nie je možné nasadiť.  Navyše skvele sadne aj na atypické displeje a pomerne ľahko sa udržiava. Stačí, ak ju pretriete handričkou a odtlačky prstov, prach či drobné nečistoty zmiznú ako mávnutím čarovného prútika. Pozor si však musíte dať na veľkosť fólie. Vyberajte si len fólie identické s typom vášho mobilného telefónu, takže neskôr nebudete sklamaní z toho, že vám nesedia alebo sa odliepajú. Presné rozmery fólie navrhnutej konkrétne pre smartfón Orange Neva Zen detailne priliehajú na displej a poskytujú mu tak kvalitnú ochranu.