+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Orange Neva Jet

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Displej smartfónu si zaslúži osobitnú starostlivosť

Každý smartfón, teda aj váš Orange Neva Jet potrebuje kvalitnú ochranu svojho displeja. Nech už sa na to pozrieme z ktorejkoľvek strany, na mobilný telefón striehne toľko nebezpečenstiev, že nech by ste robili čokoľvek, bez kvalitnej ochrany ho jednoducho neustrážite. Stačí naozaj málo a na dokonale hladkej ploche displeja sa v okamihu zjavia rozličné škrabance a prasklinky. Tie sa môžu časom množiť a nezriedka sa stáva aj to, že dôjde k poškodeniu samotných funkcií telefónu. Nečakajte, kým to dospeje až takto ďaleko. Zadovážte svojmu smartfónu účinnú ochranu a užívajte si bezproblémový chod i bezchybnú vizáž svojho mobilu.

Vyberte si tvrdené sklá a ochranné fólie na mieru

Každému dobre padne, ak sa na niekoho alebo na niečo môže úplne spoľahnúť. Preto sme pre vás pripravili dokonale sadnúce ochranné sklá a fólie, ktoré presne priľnú a prekryjú celý povrch displeja a dôkladne ho ochránia pred nečakanými pohromami. Navyše majú špeciálnu povrchovú úpravu, s pomocou ktorej bez ťažkostí odolajú aj mastným prstom alebo vlhkosti. Sú veci, na ktorých sa neoplatí šetriť a medzi ne patrí aj kvalitná ochrana displeja. Naše ochranné sklá a fólie však predstavujú minimálne náklady v porovnaní s náhradnými dielmi alebo nebodaj novým telefónom, ktorý by ste si museli zadovážiť pri vážnom poškodení svojho terajšieho smartfónu.

Orange Neva Jet prináša 5G služby od Orangeu

Spoločnosť Orange uviedla smartphone Orange Neva Jet, ktorý bude k dispozícii tento rok ako prvý na existujúcich sieťach (3G, 4G, 4G +) v Poľsku a na ďalších vybraných európskych trhoch. Patria sem Francúzsko, ako aj Rumunsko, kde spoločnosť Orange komerčne uviedla svoje služby 5G začiatkom novembra 2019. Okrem toho bude spoločnosť Orange v roku 2020 ponúkať smartfón Neva Jet vo svojich komerčných sieťach 5G v celej Európe. Spolu s Francúzskom a Rumunskom zahŕňajú Španielsko, Slovensko a Moldavsko, keďže aj na týchto trhoch je k dispozícii 5G.