Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Orange

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné sklá a fólie na mobily Orange

Istoty nikdy nie je dosť. A to platí aj pre mobilné telefóny Orange. Aj keď sa o nich staráte tým najjemnejším spôsobom, v niektorých situáciách, ako napríklad pri nečakaných pádoch alebo odretiach, ich jednoducho neochránite. Pokiaľ tak dôjde k poškodeniu hlavne v prednej časti displeja, jedná sa o komplikácie často vyžadujúce nákladné opravy alebo prinajmenšom obmedzenie v používaní zariadenia. Aby ste si už viac nemuseli robiť starosti, sú tu ochranné fólie a tvrdené sklá, ktoré za vás vášmu Orange zariadeniu poskytnú ochranu pred poškodením. Tá je jednoducho na nezaplatenie! A ako si vybrať vhodné príslušenstvo?

Prečo chrániť tento telefón Orange ochranným sklom či fóliou?

V prvom rade sa musíte rozhodnúť, do akej miery si prajete svoj telefón chrániť. Tvrdené sklá poskytujú prvotriednu odolnosť voči škrabancom, odreniam aj vrypom ostrými predmetmi. Na Mohsovej stupnici tvrdosti dosahujú stupeň 9 z možných desiatich a odborníci ho tak prirovnávajú k diamantovému sklu. Je taktiež veľmi príjemné na dotyk a napriek svojej tvrdosti zachováva všetky dotykové vlastnosti telefónu. Ochranná fólia je na druhú stranu omnoho flexibilnejšia a taktiež si ju kúpite za nižšiu cenu. Jej tvrdosť je však o niečo nižšia, dosahuje len tretí stupeň Mohsovej stupnice. Na ochranu pri bežnom používaní však stačí a takisto ako sklo zachováva aj ona precízne dotykové prvky vášho Orange telefónu.

Orange - ochranné príslušenstvo nijako neovplyvní funkčnosť

Takmer ku všetkému ochrannému zariadeniu u nás nájdete aj kompletný set na správnu aplikáciu. Nebojte sa však že by bola komplikovaná. Ochranné fólie a sklá k telefónu jemne priľnú a už ho nepustia. Ich prítomnosť si často ani nevšimnete. A ako vlastne viete, že sú na vašom Orange telefóne? Tak, že zachytia každý škrabanec a po ich odstránení je displej vášho telefónu presne tak isto hladký a nepoškodený, ako v deň, keď ste si ho kupovali.