Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Oppo Reno Z

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ochranné fólie boli stvorené pre jemnú ochranu a ošetrenie displeja

Chcete sa začať o svoj displej na Oppo Reno Z ukážkovo starať? Potom si prezrite našu ponuku ochranného príslušenstva, ktoré udrží hodnotu vášho zariadenia nezmenenú po celé roky. Ak používate kvalitný knižkový alebo flipový obal, bude vám postačovať aj používanie mäkšej ochrannej fólie, ktorá ochráni vaše zariadenie pred bežnými odreninami a nečistotami. Aj keď na Mohsovej stupni tvrdosti dosahuje len 3. stupeň z 10, predstavuje efektívnu ochranu, ktorú naviac veľmi ľahko nalepíte pomocou priloženého príslušenstva, aj keď ste to ešte nikdy predtým nerobili.

Temperované sklo: silák na trhu ochranných doplnkov

Najspoľahlivejším riešením v rámci ochrany displeja sú však určite pružné temperované sklá. Váš telefón dokážu ochrániť nielen pred odretím či poškriabaním obrazovky, ale taktiež pred jej úplným rozbitím. Dokonca zachytia aj hrot noža či kľúče tak, aby displej pod sklom nemali šancu zničiť. Na Mohsovej stupnici dosahujú temperované sklá až stupeň tvrdosti 9H z 10 a naviac majú špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá zabraňuje zanechávaniu mastných odtlačkov prstov na displeji. Rozhodnutie o ochrane displeja ostáva teda na vás. Myslite však pri ňom na maximálnu ochranu, ktorú by se mali svojmu telefónu v rámci zachovania jeho hodnoty zabezpečiť.

Menej známy, ale zato pôsobivý Oppo Reno Z

Kvalitný dizajn doplnený o slušné nastavenia fotoaparátu, vzhľad drahého a luxusného zariadenia, jasný displej. To je smartfón strednej triedy za skvelú cenu s názvom Oppo Reno Z. Najviac sa pre každodenné používanie hodí nielen pre deti do školy, ale taktiež ako váš spoločník do práce či pre vašich rodičov. Dosahuje dobrú výdrž batérie, má používateľmi veľmi obľúbený a prepracovaný nočný mód a kvalitné stereo reproduktory. S týmto modelom smartfónu sa sa pripravte na veľmi dobrý používateľský zážitok a prevedenie, ktoré si rýchlo obľúbi aj vaša rodina. Pre zachovanie bezcyhbného stavu zvážte nákup tých správnych ochranných doplnkov, ako sú kvalitné obaly na telefón, tvrdené sklá či ochranné fólie.